Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Modelowanie sylwetki

Powiększenie pośladków

Powiększenie pośladków

Powiększenie pośladków - Powiększenie pośladków
Operacje powiększania pośladków za pomocą implantów stają się coraz bardziej popularne. Jest to stosunkowo nowa procedura. Zabieg ten, opracowany w latach sześćdziesiątych w Ameryce Południowej, zaczął szybko zdobywać zwolenników na całym świecie, pod wpływem zmieniających się trendów.

Poprzez implanty pośladków można uzyskać efekt powiększenia jak i zarówno podniesienia pośladków.
Istnieją dwie grupy pacjentów poddających się tej operacji: do pierwszej należą młodsze pacjentki, które zgodnie z popularnymi trendami chcą posiąść krągłości gwiazd pokroju J.Lo czy Beyonce Knowles, druga to kobiety, których pośladki utraciły dawną jędrność na skutek starzenia. Mężczyźni także chętnie poddają się tej operacji.

Przebieg operacji
Powiększenie pośladków jest wykonywane z wielu powodów - aby uzyskać proporcjonalne mięśnie pośladkowe, zwiększyć ilość tkanki tłuszczowej pośladków lub po prostu, aby powiększyć pośladki. Chirurgiczne powiększanie pośladków wykonuje się na dwa sposoby: za pomocą przeszczepu tkanki tłuszczowej lub implantów. W technice przeszczepu tkanki tłuszczowej tkanka tłuszczowa uzyskana w procesie liposukcji z innej części ciała jest wstrzykiwana w pośladki. Jeśli pacjent nie posiada odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej, powiększanie pośladków można wykonać przy użyciu implantów, wykonanych z silikonu twardego lub miększej formy silikonu w torebce. W przypadku użycia implantów ze zwartego silikonu, rezultaty są bardziej naturalne i istnieje mniejsze ryzyko wycieku. Silikon użyty w implantach pośladków jest także stosowany w implantach brody, męskich implantach piersiowych oraz implantach łydek. Implanty ze zwartego silikonu są bardziej jędrne i odporne na zużycie oraz uszkodzenia niż implanty żelowe lub wypełniane solą fizjologiczną. Niezależnie od wybranego rodzaju implantów, przed operacją pacjenci zostaną zmierzeni, tak, aby dopasować odpowiednią wielkość i rodzaj implantów.

Implanty pośladków muszą zostać umieszczone pomiędzy powięzią - tkanka łączna pokrywająca mięśnie) a mięśniem. Implanty umieszczane są dość wysoko, dzięki temu w rzeczywistości nigdy się na nich nie siada. Nacięcia wykonuje się w fałdzie między pośladkiem i górą uda. Blizny znikną po roku od operacji. Można także wykonać nacięcie pomiędzy pośladkami, jednak ryzyko infekcji jest bardzo duże.

Czas rekonwalescencji po operacji powiększania pośladków, w przypadku obu technik, wynosi około 2 tygodnie. Większość pacjentów będzie w stanie wrócić do normalnego trybu życia już w 3 tygodnie po operacji. Pacjent przez około 10 dni po operacji nie może siadać, a przez miesiąc nie będzie mógł wykonywać większości zwykłych, codziennych czynności. Przez około dwa miesiące po operacji nie można wykonywać czynności wymagających większego wysiłku. Jednak jest to wspaniała okazja dla tych, którzy nie są zadowoleni z wyglądu swoich pośladków.

źródło: http://klinika-brazylia.pl/

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version