Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Inne medyczne newsy

Abacosun Proslim Ultra – antycellulitowy

Abacosun Proslim Ultra – antycellulitowy

Abacosun Proslim Ultra – antycellulitowy - Abacosun Proslim Ultra – antycellulitowy
Wiele z nich przychodzi do salonu nie tylko po efekty pielęgnacyjne, ale również po odprężenie. Nowoczesne zabiegi antycellulitowe są coraz lepsze w spełnianiu tych wymagań, umożliwiając ujędrnienie i wygładzenie skóry podczas odprężających sesji w gabinecie. Najnowszym, wręcz rewolucyjnym urządzeniem redukującym skórkę pomarańczową jest Proslim Ultra – propozycja marki Abacosun.

Jedno urządzenie – ogromne możliwości
Proslim Ultra jest najnowszej generacji aparatem, umożliwiającym modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zogniskowana energia fal ultradźwiękowych Proslim Ultra działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe i niszczy je. Urządzenie pozwala na rozbicie złogów tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodów ciała. Zabiegi na Proslim Ultra redukują cellulit, umożliwiają ujędrnienie i wygładzenie skóry, a także polepszenie metabolizmu. Urządzenie jest wyposażone w 5 gotowych programów do zabiegów na nogi, uda, pośladki, brzuch i ramiona.

Intensywna energia ultradźwiękowa
Aparat wykorzystuje ultradźwięki o częstotliwości 1 MHz oraz niskiej częstotliwości 40KHz do selektywnego rozbijania i usuwania tkanki tłuszczowej oraz polepszania penetracji kosmetyków. Za sprawą intensywnej energii ultradźwiękowej zachodzi zjawisko kawitacji. Membrana komórki tłuszczowej poddawana jest silnemu ciśnieniu i dochodzi do jej rozbicia - w komórce tłuszczowej następuje implozja i z adipocytów uwalniane są kwasy tłuszczowe oraz płyny. Wydalanie ma miejsce poprzez naturalne mechanizmy fizjologiczne organizmu. Efektem jest zmniejszenie komórek tłuszczowych i redukcja obwodów ciała. Zabiegi poleca się uzupełniać masażem lipodermology, presoterapią lub żelazkiem antycellulitowym – w ten sposób możliwe jest szybsze wydalenie produktów ubocznych powstałych w wyniku działania ultradźwięków.

Przyjemność i relaks
Zabiegi na Proslim Ultra są przyjemne i odprężające, ponadto nie są one obciążone ryzykiem powikłań. Po zabiegu możliwy jest zatem powrót do normalnej aktywności. W trakcie zabiegów zalecane jest ograniczenie spożycia tłuszczu, a także zwiększenie spożycia wody. Zabiegi są wykonywane seriami – polecane jest wykonywanie serii od ok. 4 do 8-10 zabiegów na dany obszar ciała (1 zabieg tygodniowo).

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version