Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Inne medyczne newsy

B-SIZER rewelacyjna metoda bezoperacyjnego powiększenia piersi

Medyczne newsy

Medyczne newsy - Medyczne newsy
Nowość na polskim rynku
Kobieta, która marzy o powiększeniu piersi lub korekcie ich kształtu, często obawia się ryzyka, jakie niesie ze sobą operacja biustu. Jak będę wyglądać po zabiegu? Czy nowy, powiększony biust nie zeszpeci mojej dotychczasowej sylwetki? Jak zareagują rodzina, przyjaciele, znajomi w pracy? I czy ja sama będę zadowolona ze swojego wyglądu? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie postawione przed tą decyzją kobiety. Jeśli bardzo chcą zmienić swój wygląd, a jednocześnie obawiają się nieodwracalności tych zmian, to B-Sizer jest właśnie dla nich!

B-sizer to silikonowe wkładki, które nosi się w biustonoszu. Dają one wspaniałą możliwość wypróbowania, jaka wielkość biustu jest dla kobiety najlepsza. Prosty system działania sprawia, że każda kobieta poradzi z nim sobie samodzielnie. Wkładki B-sizer po prostu wypełniamy wodą, odmierzoną dzięki dołączonej do kompletu strzykawce. Możemy je nosić nawet przez kilka tygodni!

Dzięki takiemu zewnętrznemu systemowi doboru wielkości implantu, możemy sprawdzić jak czujemy się mając wymarzony rozmiar biustu, jak wygląda nasza sylwetka oraz co zmieniło się w naszej postawie. To również sprawdzian reakcji innych ludzi na zmianę naszego wyglądu. Teraz dużo łatwiej podejmiemy decyzję o potencjalnej operacji, bez ryzyka, iż nasze marzenie o poprawie wyglądu odbiegać będzie od rzeczywistości.

B-sizer to także rozwiązanie dla tych pań, które mają nieduży biust i czują się z nim dobrze, ale chcą wyglądać szczególnie kobieco np. w wieczorowych kreacjach z wyeksponowanym dekoltem. I dla jednych, i dla drugich B-sizer może być doskonałym prezentem gwiazdkowym!

Jak to działa?
Medyczne newsyMedyczne newsy
Instrukcja użycia
- Do wypełnienia należy użyć przegotowanej wody wystudzonej do 30-35 stopni
- Napełnić strzykawkę wodą i za jej pomocą wypełniać wkładkę do momentu uzyskania pożądanej wielkości.
- Następnie należy usunąć powietrze z wkładki przy pomocy zastawki.

Zestaw B-sizer
Medyczne newsyMedyczne newsy


Cena zestawu wynosi 70 zł brutto + koszty wysyłki.
www.sklepuroda.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version