Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Inne medyczne newsy

Vanity Line - Europejski Lider Epilacji

Medyczne newsy

Medyczne newsy - Medyczne newsy
Vanity Line od początku proponowała innowacyjne rozwiązania i wyznaczała nowe trendy w osiąganiu gładkiego i pięknego ciała. Na włoskim rynku kosmetycznym firma jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie epilacji – w samych tylko Włoszech posiada 200 ośrodków autoryzowanych przez markę Vanity Line Epil Specialist.

Jako jedna z pierwszych w Europie wykorzystała laser przy zabiegu epilacji, a potem wprowadziła urządzenia bazujące na technologii IPL (Intense Pulse Light). Działanie tego zaawansowanego rozwiązania opiera się na emisji wiązki rozproszonych promieni świetlnych o zmiennej długości, docierających na różne głębokości skóry. Dzięki temu w czasie zabiegu nie tylko eliminowane są włoski, ale jednocześnie stymuluje się komórki do produkcji kolagenu, likwiduje przebarwienia, zmiany naczyniowe i mikrouszkodzenia oraz wspomaga leczenie trądziku.

Na przykład w Malayka Beauty Center w Warszawie czy w Day Spa Majama w Katowicach można skorzystać z urządzenia Compact Flash pozwalającego oddziaływać w sposób selektywny na naczynia włosowate i melaninę macierzy wzrostu włosa w fazie anagenowej. Włosy można bowiem skutecznie usunąć jedynie w tej fazie ich rozwoju, dlatego tak ważne jest przeprowadzenie przed zabiegiem dokładnego wywiadu z pacjentką w celu zdiagnozowania problemu. W ten sposób określony zostanie kalendarz spotkań z kosmetyczką. Włoski rosną w różnym tempie, więc w czasie jednej wizyty zniszczeniu ulega tylko ich część. Epilację najlepiej rozpocząć tuż po lecie ponieważ po zabiegu nie wolno wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych – radzi Barbara Dąbrowska, specjalista kosmetolog Vanity Line. Compact Flash to urządzenie kompaktowe IPL najnowszej generacji. Jego cechą charakterystyczną jest unikatowy kształt lampy przypominający literę „U” umożliwiający wykonanie zabiegu na większym obszarze ciała w krótszym czasie. Osiągnięty w ten sposób efekt trzech lamp w jednej głowicy gwarantuje doskonały rezultat bez konieczności zwiększania mocy, a co za tym idzie ryzyka poparzeń. Zabieg przy jego użyciu jest bardzo delikatny dla skóry oraz niezwykle skuteczny w niszczeniu cebulki włosa. Bezpieczeństwo, odpowiednią pielęgnację skóry i utrwalenie rezultatów zapewniają kosmetyki z serii Neo D Derm, które zawierają komponenty zgodne ze światłem pulsacyjnym (IPL) i laserowym.

Nieumiejętnie dobrany czy też nieprawidłowo wykonany zabieg może mieć przykre skutki, dlatego tak ważna jest jakość urządzeń wykorzystująca sprawdzone metody oraz kompetentny, doświadczony personel. Dla nas jest to absolutny priorytet, na którym opieramy współpracę z ośrodkami i salonami kosmetycznymi. Oferujemy najlepsze technologie, przekazujemy wiedzę i dzielimy się wynikami badań najlepszych ośrodków współpracujących z Vanity Line (A.M.I.A. czy Università degli Studi di Ferrara ), a także jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla partnerów, aby móc odpowiadać na ich bieżące pytania i pomagać w ich codziennej pracy, wykorzystującej nasze rozwiązania – podkreśla Barbara Dąbrowska.

Wyłącznym przedstawicielem Vanity Line w Polsce jest ITP Consulting Sp. z o.o.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version