Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Inne medyczne newsy

Pupa up i na plażę!

Pupa up i na plażę!Z pewnością większość z Was dopada w sezonie letnim uczucie uczestnictwa w wyścigu, w którym główną nagrodą są wymarzone wakacje. Rozpoczyna się standardowo od poszukiwania idealnej oferty – oczywiście all inclusive w cenie last minute. Poziom stresu rośnie wraz z każdą kolejną chwilą niezdecydowania i szybko znikającymi propozycjami wyjazdu. Nie opada on niestety podczas wizyty w salonie z kostiumami kąpielowymi – w wyborze nowego bikini nie pomoże nam przyjaciółka, która sama przeszukuje wieszaki. Do rad innych kobiet wiesz, że lepiej podchodzić ze zdrową nieufnością.

Wybiegając myślami w wakacyjną przyszłość zapominamy o tym, co za nami – również w znaczeniu dosłownym. A przecież istotne jest by w sezonie odkrywania i odsłaniania ciała mieć w zanadrzu kobiecy atut w postaci pięknych, gładkich i jędrnych pośladków o apetycznych kształtach. I to nieważne czy decydujemy się na krótkie szorty, figi czy coraz popularniejsze w modnych kurortach „kryzysowe” czyli oszczędne w ilości materiału dolne części bikini. Skorzystaj więc z naszych porad i pupa up!, czyli do góry. Zacznij od powitania żabci... ponieważ nic tak nie poruszy wszystkich mięśni pośladków jak pływanie żabką. Po drugie staraj się w ciągu dnia napinać i rozluźniać mięśnie – możesz to robić w pracy lub jak prowadzisz samochód (aczkolwiek koncentrując się na tym, co na drodze – więc optymalnym momentem jest korek). Wieczorem nic tak nie poprawi Ci nastroju i kondycji pośladków jak masaż wykonywany przez partnera. Stosuj też codziennie balsamy i żele ujędrniające dedykowane tej partii ciała. A jeżeli problem naprawdę Cię przerósł lub potrzebujesz szybkiego wsparcia oddaj go w ręce profesjonalistów, którzy zaproponują rozwiązanie kosmetyczne lub zabieg z użyciem aparatury. Z takim zadaniem poradzi sobie z pewnością nowy Body Mix Vanity Line wyposażony w głowicę RF. Dzięki niemu do sprawy można podejść kompleksowo - spalić tłuszcz, obkurczyć i uporządkować zwiotczałe włókna oraz poprawić mikrocyrkulację, czyli mówiąc prosto zmniejszyć rozmiar, ujędrnić i podnieść opadniętą pupę oraz zmusić ją do zachowania pięknych kształtów przez długi czas – tłumaczy Barbara Dąbrowska, kosmetolog ITP Esthtique - takie urządzenia dostępne są już w renomowanych klinikach i gabinetach kosmetycznych w całej Polsce.

Nie ma zatem czym się niepokoić. Do wakacji jeszcze kilka chwil, lecz każda z nas ma szansę zdążyć z przygotowaniem pupy do wielkiego wyjścia na plażę. Drogie Panie pupy w górę!

Wybrane miejsca w których można poddać się zabiegowi Body Mix z głowicą RF:
Malayka Beauty Center, Warszawa,
Ambasada Urody Wellness & Spa, Opole,
Power Sport Centrum Modelingu Ciała, Tarnobrzeg.

Wybrane miejsca w których można poddać się zabiegowi Body Mix:
Elite Centrum Laseroterapii, Warszawa,
Day Spa Majama, Katowice,
Coen Salon Pielęgnacji Urody, Łódź,

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version