Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Inne medyczne newsy

Zdrowy Dzień Kobiet w Cinema City

 mg 6325b resizeWszystkie Panie, które w weekend 7-8 marca odwiedzą kina Cinema City będą mogły wziąć udział w wielkiej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej prowadzonej wspólnie z najprężniej działającym w Polsce Stowarzyszeniem Amazonek, Centrum Onkologii oraz towarzystwem ubezpieczeniowym ERGO HESTIA . Panie będą mogły zadbać o zdrowie korzystając z badań mammograficznych, zasięgnąć porad Amazonek, ale również skorzystać z porad kosmetologa lub obejrzeć np. pokazy sztuki wizażu.

Odsłony: 5137

Czytaj więcej: Zdrowy Dzień Kobiet w Cinema City

Przyczyna i mechanizm powstawania chorób zapalnych nosa i zatok

image303aaOstatnie lata pozwoliły zweryfikować pogląd medycyny na przyczynę i mechanizm powstawania chorób zapalnych nosa i zatok przynosowych. Obecnie uważa się, że przewlekły proces zapalny toczący się w dużych zatokach jest następstwem zmian chorobowych w obrębie sitowia przedniego i szczelin bocznej ściany nosa (tzw. lejka sitowego). Okazuje się, że zmiany te mają najczęściej podłoże alergologiczne. Wydzielany przez zatoki płyn przesuwany jest układem rzęskowym w kierunku naturalnych otworów i odbywa się to ściśle wyznaczonymi fizjologicznie drogami.

Odsłony: 5228

Czytaj więcej: Przyczyna i mechanizm powstawania chorób zapalnych nosa i zatok

Vanity Line - Europejski Lider Epilacji

epilacjaVanity Line od początku proponowała innowacyjne rozwiązania i wyznaczała nowe trendy w osiąganiu gładkiego i pięknego ciała. Na włoskim rynku kosmetycznym firma jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie epilacji – w samych tylko Włoszech posiada 200 ośrodków autoryzowanych przez markę Vanity Line Epil Specialist.

Odsłony: 5407

Czytaj więcej: Vanity Line - Europejski Lider Epilacji

B-SIZER rewelacyjna metoda bezoperacyjnego powiększenia piersi

f4888bsizer resizeNowość na polskim rynku
Kobieta, która marzy o powiększeniu piersi lub korekcie ich kształtu, często obawia się ryzyka, jakie niesie ze sobą operacja biustu. Jak będę wyglądać po zabiegu? Czy nowy, powiększony biust nie zeszpeci mojej dotychczasowej sylwetki? Jak zareagują rodzina, przyjaciele, znajomi w pracy? I czy ja sama będę zadowolona ze swojego wyglądu? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie postawione przed tą decyzją kobiety. Jeśli bardzo chcą zmienić swój wygląd, a jednocześnie obawiają się nieodwracalności tych zmian, to B-Sizer jest właśnie dla nich!

Odsłony: 5600

Czytaj więcej: B-SIZER rewelacyjna metoda bezoperacyjnego powiększenia piersi

Bieganie wstrzymuje proces starzenia

fotolia 6622923 xsa resizeRegularne bieganie znacząco hamuje skutki starzenia organizmu - informują naukowcy ze Stanford University School of Medicine na łamach pisma "Archives of Internal Medicine".

Odsłony: 4464

Czytaj więcej: Bieganie wstrzymuje proces starzenia

Lipostabil: Pytania i Odpowiedzi

124 2007111536 resizeMHRA (Sektor do spraw regulacji leków przy Ministerstwie Zdrowia w Wielkiej Brytanii) Lipostabil® Inne nazwy: Lipodissolve ( preparat rozpuszczający tłuszcz ), Flabjab™ ( zastrzyk ujędrniający ), Fat-Away, Lipo-melt. Substancja czynna: fosfatydyl choliny

Odsłony: 9532

Czytaj więcej: Lipostabil: Pytania i Odpowiedzi

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version