Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Problemy skórne

IS CLINICAL – połączenie nauki i piękna

IS CLINICAL – połączenie nauki i piękna

IS CLINICAL – połączenie nauki i piękna - IS CLINICAL – połączenie nauki i piękna

W Polsce pojawiły się amerykańskie kosmoceutyki iS Clinical, które dają rewelacyjne efekty i skutecznie pomagają rozwiązać problemy skórne. Do stosowania preparatów przyznaje się bez kontraktu reklamowego wiele gwiazd takich jak Halle Berry, Beyonce czy Renee Zellweger

iS CLINICAL to ekskluzywna marka preparatów do pielęgnacji skóry, stworzona przez amerykańską firmę INNOVATIVE SKINCARE. Stanowi połączenie „nauki i piękna”.

 

Formuły kosmoceutyków powstają dzięki zespołowej pracy lekarzy, farmaceutów, ekspertów przemysłu kosmetycznego i są przebadane klinicznie pod względem zarówno bezpieczeństwa stosowania jak i skuteczności działania.

Stworzone w celu leczenia określonych problemów skórnych, takich jak trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, przebarwienia czy zmarszczki, zapewniają także najlepszą z możliwych ochronę antyoksydacyjną.

Przede wszystkim są to preparaty stworzone poprzez połączenie silnych składników naturalnych (głównie roślinnych) o farmaceutycznej klasie. Zawierają unikalne wyciągi roślinne takie jak wąkrotka azjatycka (lekarstwo tygrysów bengalskich) czy wyciąg z liści oliwnych. Unikalne jest również połączone działanie witaminy C z trójpeptydem miedzi, który pobudza komórki do wzrostu.

Ciekawe jest również to, że każdy z preparatów działa na kilka problemów skórnych, np. jeden z najpopularniejszych preparatów to: Active Serum, który spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia i leczy trądzik. Preparaty są głównie w formie mocno skoncentrowanych serum, przez co, są bardzo wydajne.

Codzienna, domowa pielęgnacja skóry twarzy preparatami iS CLINICAL opiera się na czterech łatwych krokach:
- oczyszczaniu
- leczeniu
- nawilżaniu
- ochronie przeciwsłonecznej

Preparaty są bezpieczne w użyciu, mają lekką konsystencję, łatwo penetrują skórę i nie blokują gruczołów łojowych.

Dla Pań i Panów oczekujących szybkiego i widocznego efektu odmłodzenia skóry, firma iS CLINICAL szczególnie poleca krem Youth Complex, któryzostał stworzony w celu zapewnienia kontrolowanej eksfoliacji, intensywnego nawilżenia skóry, przyczyniającego się do „wypchnięcia” zmarszczek oraz stymulacji produkcji kluczowych struktur takich jak kolagen i elastyna.

Wielką popularnością cieszy się również ProHeal Serum, które znacznie łagodzi objawy trądziku różowatego. Jest to chyba najbardziej skuteczny preparat na tego typu dolegliwości dostępny na świecie.

Marka proponuje też zabiegi profesjonalne wykonywane przy użyciu tych preparatów. Na ich bazie wykonuje się takie zabiegi jak: „Ogień i Lód” czy „Kompleksowe odmładzanie”. W obu przypadkach do zabiegu stosuje się maseczkę Resurfacing Masque, która widocznie odmładza skórę w kilka minut. Zabieg jest również polecany dla skóry trądzikowej

Marka iS CLINICAL to preparaty profesjonalne, opracowane z myślą o szybkiej odnowie skóry i przeznaczone do wykonywania intensywnych zabiegów kosmetycznych.

 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version