Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Problemy skórne

Współczesne metody leczenia blizn i bliznowców

fotolia 10933964 xsa resizeDlaczego czas leczy rany - czyli minimum wiedzy na temat fizjologii gojenia
W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że gojenie przebiega w trzech zasadniczych, następujących po sobie fazach: zapalnej, wytwórczej (proliferacyjnej) oraz fazie przebudowy (dojrzewania). Pierwszy okres - zapalny zaczyna się w chwili zranienia (przecięcia lub uszkodzenia tkanek) i trwa ok. 24 - 48 godzin, w trakcie których dochodzi do powstania skrzepu (zatamowania krwawienia), usunięcia uszkodzonych fragmentów tkanek oraz unieszkodliwienia bakterii, które przedostały się do rany w momencie urazu.

Odsłony: 16095

Czytaj więcej: Współczesne metody leczenia blizn i bliznowców

Body Mix High Power sukces technologii w walce cellulitem

liposhock1Body Mix High Power to idealny zabieg dla wszystkich, którzy pragną w komfortowy, bezbolesny sposób, trwale zlikwidować pomarańczową skórkę oraz wyszczuplić i skorygować sylwetkę. Efekty wymodelowania widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Odsłony: 7403

Czytaj więcej: Body Mix High Power sukces technologii w walce cellulitem

LipoShock - Innowacyjne urządzenie wykorzystujące fale dźwiękowe

liposhock2LipoShock Vanity Line już w Polsce.
Cellulit i miejscowa otyłość to mankamenty urody, z którymi zmaga się bardzo wiele osób. Na pozór są to niedoskonałości niewielkie, lecz ich eliminacja poprawia samopoczucie, a tym samym jakość życia zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Obecnie oczekujemy od zabiegów szybkich i trwałych efektów. Chcemy mieć pewność, że możemy sobie poradzić z problemem skutecznie i trwale. Naprzeciw potrzebom tych najbardziej wymagających osób

Odsłony: 6304

Czytaj więcej: LipoShock - Innowacyjne urządzenie wykorzystujące fale dźwiękowe

Energia życia

power-slim studio resizeW słoneczny dzień otacza nas cały czas. Jej dobroczynne właściwości znano już 3000 lat temu w Chinach, dokąd sięga tradycja leczenie dłońmi. Jej naturalne przymioty stosowali do uzdrawiania indyjscy  jogowie zaś sami korzystamy z niej sprawiając ulgę zmęczonym oczom, zakrywając je dłońmi. 

Odsłony: 4162

Czytaj więcej: Energia życia

Glinki

656684-801875 resizePokłady mineralne wydobywane z głębokości 70 m w postaci twardego kamienia. Następnie są suszone na słońcu, rozdrabniane, poddawane sterylizacji. Mają różny skład i barwę.
Zawierają prawie wszystkie pierwiastki np. krzem, magnez, wapń, żelazo, fosfor, selen, cynk, molibden, miedź, sód, potas, mangan i wiele innych.

Odsłony: 5850

Czytaj więcej: Glinki

Więcej artykułów…

  1. Zabijajmy cellulit zawodowo

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version