Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Problemy skórne

LipoShock - Innowacyjne urządzenie wykorzystujące fale dźwiękowe

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna - Medycyna estetyczna
LipoShock Vanity Line już w Polsce.
Cellulit i miejscowa otyłość to mankamenty urody, z którymi zmaga się bardzo wiele osób. Na pozór są to niedoskonałości niewielkie, lecz ich eliminacja poprawia samopoczucie, a tym samym jakość życia zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Obecnie oczekujemy od zabiegów szybkich i trwałych efektów. Chcemy mieć pewność, że możemy sobie poradzić z problemem skutecznie i trwale. Naprzeciw potrzebom tych najbardziej wymagających osób

wychodzi lider rynku estetycznego - włoska firma Vanity Line. Vanity Line posiada osiemnastoletnie doświadczenie w oferowaniu najwyższej jakości, profesjonalnych rozwiązań upiększania urody. W swoim portfolio posiada zarówno wysokozaawansowane urządzenia kosmetologiczne, jak i kosmeceutyki oparte na nowatorskich recepturach.

Lato 2008 to czas, kiedy Vanity Line przedstawia nowe, innowacyjne urządzenie LipoShock. Bazuje ono na najnowszej technologii wykorzystania fal dźwiękowych i ultradźwiękowych. Przeznaczone jest do zabiegów usuwania niedoskonałości tkanki podskórnej - cellulitu oraz miejscowej otyłości. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań technologicznych gwarantuje bezpieczeństwo i zapewnia znakomite, trwałe efekty.

LipoShock wykorzystuje synergię działania dwóch typów fal akustycznych:ShockWave (głowica SW) i Ultrasounds (głowica HF i LF). Wynikiem jest wysoka efektywność zabiegów.
- ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu i dużej szybkości rozchodzenia się po tkance (1500 m/s). Rozbijają skupiska komórek tłuszczowych (mikro- i makroguzy) poprzez rozerwanie włóknistego gorsetu. Pobudzają układ limfatyczny, poprawiają unaczynienie i drenaż płynów.
- Ultradźwięki (drgania mechaniczne powyżej 20 kHz) wprawiają w drgania błony komórek tłuszczowych, które ulegają rozpuszczeniu, a ich zawartość zostaje uwolniona. Charakterystyczny kształt głowicy o niskiej częstotliwości (UltraSound LF), do zabiegów na dużych płaszczyznach, pozwala na koncentrację energii i ochronę wierzchnich warstw naskórka. Głowica o wysokiej częstotliwości UltraSound HF, przeznaczona do partii powierzchniowych, uelastycznia tkankę. Zastosowanie obu głowic przy jednym zabiegu pozwala dostosować każdy zabieg do indywidualnych wymagań i osiągnąć kompleksowy, skuteczny efekt.

Efekty LipoShock:
- LipoShock gwarantuje poprawę metabolizmu w tkankach i przywrócenie prawidłowego drenażu. Sprawia, że w trakcie naturalnego procesu fizjologicznego następuje usunięcie komórek tłuszczowych. Poprzez stymulację tkanki zostaje przywrócone właściwe napięcie skóry. Dzięki pobudzeniu mikrocyrkulacji krwiobiegu i układu limfatycznego poprawia się metabolizm, a tkanka skórna normalizuje się. Następuje resorpcja obrzęku i przywrócenie prawidłowego stanu tkanek.
Mocną stroną urządzenia jest to, że zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze, dzięki czemu efekt potęgowany jest przez użycie skoncentrowanych substancji czynnych - kosmeceutyków z linii Ozo System Vanity Line. Linia ta jest bogata w trzy wyjątkowe substancje aktywne: fosfatydycholoinę, karnitynę oraz ozonidy.

- Fosfatydylocholina odpowiada za rozbijanie tłuszczu na kwasy tłuszczowe i glicerol. Tak rozbity tłuszcz jest łatwiej wydalany z organizmu, za co odpowiada kolejny składnik kosmetyków z linii Ozo System - karnityna.

- Karnityna jest substancją, zbudowaną z dwóch cząsteczek aminokwasów - metioniny i lizyny. Odgrywa ona istotną rolę w metabolizmie kwasów tłuszczowych oraz ich wydalaniu z organizmu .

- Trzy molekuły ozonu (ozonidy) dostarczają energii komórkom oraz dotleniają tkanki w tlen. W przypadku cellulitu komórki skory są ubogie w drogocenny dla życia tlen, gdyż uciskające na naczynia krwionośne skupiska komórek tłuszczowych powodują zatrzymanie odpowiedniej cyrkulacji. Dodatkowo ozon ma działanie antybakteryjne, niezwykle istotne w przypadku czwartego stadium cellulitu, który może przerodzić się w cellulitis niebezpieczny dla naszego zdrowia.

LipoShock to najnowsze urządzenie Vanity Line, dzięki któremu skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowa otyłość zostają znacząco zlikwidowane. Co istotne, jest to jedyne na polskim rynku urządzenie, wykorzystujące fale dźwiękowe do walki z niedoskonałościami ciała.

Nowe, rekomendowane miejsca wykonywania zabiegów LipoShock:
Instytut Zdrowia i Urody Sharley, Warszawa, Al. Jana Pawła II 73/75, tel. (022) 636 46 64, www.sharley.com.pl
Klinika pielęgnacji urody Amaya, Warszawa, ul. Dzielna 21 lok 16, tel. (022) 241 13 88, www.pielegnacjaurody.pl
Instytut pielęgnacji Zdrowia i Urody, Inowrocław, ul. Kosidowskiego 10, tel. 600 042 966, www.kosmetol.pl
Studio Light, Ząbki, Ul. Kochanowskiego 3, tel.  (022) 762-08-08, www.studio-light.pl 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version