Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Problemy skórne

Body Mix High Power sukces technologii w walce cellulitem

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna - Medycyna estetyczna
Body Mix High Power to idealny zabieg dla wszystkich, którzy pragną w komfortowy, bezbolesny sposób, trwale zlikwidować pomarańczową skórkę oraz wyszczuplić i skorygować sylwetkę. Efekty wymodelowania widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Unikalność zabiegu i urządzenia Body Mix, stworzonego przez naukowców z Vanity Line, polega na komplementarnym wykorzystaniu sześciu sił, które, sprzymierzone ze sobą, zapewniają znakomite rezultaty terapii. Promieniowanie podczerwone lasera reaktywuje lokalny przepływ krwi, ułatwia ,,spalanie tłuszczu’’ oraz stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Specjalna głowica RF, emitująca fale radiowe, oddziaływuje bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową, obkurcza i porządkuje zwiotczałe włókna, poprawia metabolizm komórkowy i mikrocyrkulację. Wielofunkcyjna głowica Hi Power łączy fotostymulację, krioterapię i masaż endodermiczny. Fotostymulacja i krioterapia usuwają zalegające w tkankach płyny i toksyny, poprawiają mikrokrążenie i stymulują pracę naczyń krwionośnych, co razem daje efekt mikrofitness naczyń. Masaż endodermiczny poprzez zasysanie i kompresję poprawia ukrwienie tkanki, przyczyniając się do jej drenażu i oczyszczenia. Naprzemienne działanie negatywnego i pozytywnego ciśnienia wygładza tkankę łączną, modelując figurę oraz stymuluje cyrkulację limfatyczną. Efekt terapii potęgowany jest przez użycie silnych substancji czynnych - kosmeceutyków z linii Ozo System, bogatych w trzy substancje aktywne: fosfatydylocholinę i karnitynę, odpowiedzialne za rozbijanie i wydalanie tłuszczu, oraz trzy molekuły ozonu (ozonidy), które dostarczają energii komórkom oraz dotleniają tkanki.
Skuteczność każdej terapii zależy od właściwej diagnozy. Pamiętając o tym, twórcy Body Mix opracowali specjalną metodę diagnozowania przy pomocy klisz termograficznych, które precyzyjnie obrazują stan tkanek i pozwalają zaproponować indywidualny, efektywny program zabiegów.

Wybrane miejsca, w których można poddać się zabiegowi:
Warszawa: Malayka Beauty Center, Hotel Hilton,Elite Centrum Laseroterapii
Opole: Ambasada Urody Wellness & Spa
Katowice: Day Spa Majama
Kudowa - Zdrój: Hotel Verde Montana Wellness & Spa
Płock: Centrum Kosmetyczne Nefretete
Łódź: Coen Salon Pielęgnacji Urody

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version