Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce

VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce

VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce - VASER czyli rewolucyjna technologia kosmetologiczna już w Polsce
W Polsce rozpoczeły się testy rewolucyjnej technologii liposukcji ultradźwiękowej firmy VASER. Za jej pomocą prowadzone są zabiegi liposukcji, powiększania piersi oraz konturowania sylwetki. To szczególnie ważne dla panów, chcących budować atletyczne sylwetki. Wielu mężczyzn próbuje dokonać tego nie tylko za pomocą ćwiczeń na siłowniach, ale także poprzez przyjmowanie odżywek rozbudowujących masę mięśniową, które nie są obojętne dla organizmu człowieka. Tymczasem firma VASER proponuje ultranowoczesne zabiegi, w trakcie których dokonywana jest korekcja sylwetki. Ta technika kształtuje i tworzy atletyczny wygląd u mężczyzn i kobiet dzięki precyzyjnemu usuwaniu tłuszczu z powierzchownych i głębszych warstw otaczających mięśnie, w celu uwidocznienia znajdującej się poniżej muskulatury. Pacjent zauważa pierwsze efekty natychmiast z finalnym efektem po okresie 3-6 miesięcy. Zabieg jest bezbolesny.

Zabieg VASER może być wykonywany na wielu obszarach ciała, takich jak: brzuch, kobiece piersi, męska klatka piersiowa, plecy, ramiona, biodra, uda, pośladki i talia.
Urządzenie VASER pracuje za pomocą penetracji ultradźwiękowej. Dzięki kaniulom (rurkom umieszczanym w żyłach) o różnych częstotliwościach odessany materiał można podawać w różne miejsca ciała, a tkankę tłuszczową „rzeźbić”. Głębokość penetracji jest ściśle uzależniona od częstotliwości ultradźwięków. Jest ona całkowicie przewidywalna; w zależności od miejsca zabiegowego dobiera się odpowiednią kaniulę, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pacjentom. Ponadto ultradźwięki VASER nie wydzielają ciepła, eliminując ryzyko poparzenia i gwarantują pozostawienie naczyń krwionośnych w nienaruszonym stanie (rozbijają tylko obiekty o określonej gęstości). Zabiegi prowadzone za pomocą urządzenia VASER są bezpieczne i zdecydowanie przewyższają jakością dostępne na rynku urządzenia wykonujące liposukcję wodną. Liposukcja wodna jest całkowicie nieselektywna, i jak pokazują badania, może doprowadzić do przerwania naczyń lub innych tkanek łącznych, co prowadzi do zasinień, krwiaków i wydłuża proces gojenia. Zabieg przeprowadzony za pomocą urządzenia VASER trwa także zdecydowanie krócej niż zabiegi liposukcji wodnej.

VASER jest również urządzeniem „naturalnym”. Ultradźwięki są częścią spektrum elektromagnetycznego, na którego działanie jest wystawiony cały czas organizm ludzki (są to dawki niezauważalne). W związku z czym poddanie organizmu człowieka działaniu skoncentrowanych ultradźwięków jest równie „naturalne” jak przepuszczenie przez jego organizm kilku, kilkunastu litrów roztworu soli fizjologicznej.

Więcej informacji na stronie : www.vaserliposystem.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version