Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Urządzenia

FOREO – niezbędne przyrządy, czy gadżetowo

Foreo; urządzenia kosmetyczne;szczota do zębów; masażer; wybielanie zębów;

Foreo; urządzenia kosmetyczne;szczota do zębów; masażer; wybielanie zębów; - Foreo; urządzenia kosmetyczne;szczota do zębów; masażer; wybielanie zębów;
Na rynku Polskim pojawiły się nowoczesne urządzenia do pielęgnacji skóry i zębów produkcji Szwedzkiej – Foreo. Urządzenia te, są reklamowane jako najnowocześniejsze na świecie, mające niesamowite właściwości w pielęgnacji skóry jak i zębów.
Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej trzem z nich. Pod lupę wzięliśmy soniczna szczoteczkę do zębów Foreo ISSA, szczotkę do oczyszczania twarzy Foreo LUNA, oraz masażer okolic oczu Foreo IRIS


Foreo ISSA, soniczna szczotka do higieny jamy ustnej.
ISSA™ wykorzystując technologię sonicznych pulsacji, usuwa przebarwienia, płytkę nazębną oraz zapobiega osiadaniu kamienia nazębnego i powstawaniu ubytków a także wybielać zęby. Natomiast silikonowe włosie delikatnie masuje dziąsła i łagodnie je czyści, zapobiegając recesji dziąseł i chroniąc szkliwo. Tyle producent.
Faktycznie szczotka jest lekka i ma przepiękny desing i może być ozdobą niejednej łazienki.  Jest to niewątpliwie największa jej zaleta poza tym ładuje się ja dość rzadko. Producent podaje że co sześć miesięcy, w praktyce są to dwa miesiące – ale i tak jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż można szczoteczkę swobodnie zabierać ze sobą.
Skupmy się jednak na jej funkcjonalności, czyli na czyszczeniu zębów, czy faktycznie jest ona taka wyjątkowa?
Nie zauważyliśmy jakiegoś specjalnego wybielania zębów lub polerowania w porównaniu z innymi szczotkami. Jeśli chcemy porządnie umyć zęby będzie niezbędne dokupienie do niej szczotki tak zwanej 3D, która prócz silikonowego włosia posiada także zwykłe, samo włosie silikonowe nie jest wystarczające do odpowiedniej higieny zębów. Sprawdza się ono jedynie w sytuacji, jeśli mamy zwyczaj myć zęby po każdym posiłku, bo jest ono na tyle delikatne że nie będzie prowadzić do nadmiernej wrażliwości zębów z powodu zbyt częstego mycia.
W całości szczoteczka jest wykonana z antybakteryjnego, medycznego silikonu. Jest to jej ogromna zaleta, ponieważ jest o wiele higieniczniejsza niż inne szczoteczki dostępne na rynku. Urządzenie jest całkowicie wodoodporne.
Foreo Luna Mini, szczoteczka do mycia twarzy.
3-strefowa szczoteczka LUNA mini wykonana z miękkiego silikonu, aby zapewnić zmysłowy rytuał pielęgnacyjny dopasowany do każdego rodzaju skóry. Do wyboru jest 8 regulowanych intensywności. Unikalne połączenie pulsacji T -Sonic z ultra-higienicznymi silikonowymi wypustkami delikatnie usuwa martwy naskórek, odblokowuje pory z pozostałości makijażu tak i jak z 99,5% zanieczyszczeń i sebum, peelingując skórę bez jej podrażniania. Tyle o szczotce mówi jej producent.
Szczotka faktycznie oczyszcza twarz z makijażu i jest lekka, ładuję się ja rzadko. My po 2 miesiącach użytkowania nie musieliśmy jej ładować ponownie. Niewątpliwie urokliwa, dobrze leżąca w dłoni przyciąga wzrok i daje poczucie luksusu. Czy można się bez niej obyć? Według nas tak! Równie dobrze myją inne szczotki soniczne a nawet specjalne ściereczki do demakijażu.
W porównaniu do innych szczotek sonicznych, Luna ma te przewagę że jest lekka i ma ponadczasową, nowoczesna szatę oraz bez problemu nadaje się do podróżowania.

Foreo IRIS anti- aging, masażer okolic oczu.
Masażer ten, pracuje w dwóch trybach. Tryb PURE – który inspirowany manualną techniką masażu okolic oczu jest bardzo delikatny dla tych okolic, ale zdecydowanie efektywniejszy niż sam masaż za pomocą opuszków palców. Tryb SPA – to połączenie delikatnych pulsacji punktowego stymulowania skóry odtwarza profesjonalny zabieg pielęgnacyjny.

Producent zapewnia natychmiastowe efekty, my nie zauważyliśmy takich. Urządzenie działa podobnie jak masaż ręczny i można liczyć na podobne efekty. Odkryliśmy jednak inna niewątpliwą zaletę tego urządzenia. Urządzenie te, łagodzi skroniowy ból głowy, poza tym relaksuje i miło się go stosuje.

Wnioski.
Cała grupa urządzeń Foreo jest reklamowana jako wysokopółkowa i faktycznie taka jest, o czym mogą świadczyć ceny urządzeń oraz niewymowny desing. Jeśli spodziewamy się po tej cenie i urządzeniach cudownych działań urządzenia te mogą nas rozczarować, jeśli natomiast szukamy przyzwoitych, dobrze i solidnie wykonanych urządzeń, które spełnia funkcje szczotki do zębów, myjki do twarzy oraz zrelaksują nas po całodniowym dniu przed komputerem to będziemy zadowoleni z zakupu.
Biorąc pod uwagę, iż Szwedzka firma kosmetyczna Foreo ma niezwykły pomysł. Zamierza... rozjaśnić powierzchnię Księżyca. Nie, nie chodzi o jakąś kampanię reklamową nowych kosmetyków. Celem jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery - informuje livescience.com. Możemy mieć wrażenie że mamy do czynienia albo z innowatorem albo z fantastą…

Urządzenia te są dostępne na stronie Foreo, oraz w sieci perfumerii Douglas

Źródło:
https://www.foreo.com/pl/issa
http://www.livescience.com/44937-brigheter-moon-project.html

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version