Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Urządzenia

„Kombajn” kosmetyczny w miniaturowym urządzeniu UFO od Foreo

ufo; maseczka; zabieg; cera; nawilżenie; kosmetyczka; urzadzenie;

ufo; maseczka; zabieg; cera; nawilżenie; kosmetyczka; urzadzenie; - ufo; maseczka; zabieg; cera; nawilżenie; kosmetyczka; urzadzenie;
UFO Foreo jest tak małe że zmieści się w każdej kosmetyczce. Czas potrzebny na wykonanie zabiegu to tylko tyle czasu ile potrzebujemy na umycie zębów. Bez problemu taka ilość czasu można wygospodarować przy intensywnym trybie życia.
Zapytaj każdego kosmetologa a prawdopodobnie powie Ci, że maski na twarz są odpowiedzią na wszystkie problemy w pielęgnacji skóry. Niestety wykonanie tradycyjnej maski na twarz wymaga od Ciebie trochę czasu, który może być trudny do wygospodarowania w pracowitym tygodniu. Na te potrzebę kobiety zabieganej, odpowiedziała firma FOREO i zaproponowała urządzenie UFO Foreo.
Foreo firma znana głównie ze swoich szczotek do mycia twarzy Luna i elektrycznych szczoteczek do zębów ISSA, wypuściła na rynek kompaktowe urządzenie do wtłaczania maseczek kosmetycznych specjalnie do tego urządzenia dedykowanych. UFO pasuje do linii urządzeń z tym samym materiałem silikonowym, a także zwartą obudową. Urządzenie UFO obiecuje wszystkie zalety tradycyjnych masek na twarz, tylko w przeciągu 90 sekund.


Wzięliśmy dla Was UFO Foreo na „warsztat”, aby sprawdzić, czy jest tak skuteczne jak obiecuje producent i czy warto nim zastąpić tradycyjne maski na twarz, a nawet wizyty w gabinecie kosmetycznym. A przede wszystkim, czy jest to warta inwestycja w urodę.

Kompaktowy, ale dość dziwny kształt Foreo może zaskakiwać tak samo, jak wiele złożonych funkcji tego urządzenia. Urządzenie bowiem oprócz pulsacji sonicznych ma możliwość grzania, chłodzenia a także emitowania światła LED w różnych kolorach.
UFO jak podaje producent, może zastąpić cały asortyment masek na twarz - czy to krem, glinka, żel, czy maski złuszczające - jest to też, alternatywa dla masek w płachtach. Ponieważ każdy zabieg jest po prostu skurczoną wersją maski w płachcie, nie musisz już nakładać na twarz kawałka papieru w kształcie twarzy i czekać, aż produkt wsiąknie z czasem w skórę.
Maseczki w wykonaniu UFO są nie tylko skuteczne ale i relaksujące. Z przyjemnością siegamy po te urządzenie zawsze wtedy gdy czujemy że naszej skórze czegoś brakuje.
Prosta konfiguracja, możliwości i funkcje sprawiły, że z łatwością włączyliśmy go do naszej procedury pielęgnacji skóry. Ilekroć nasza skóra była bez blasku lub odwodniona, szybko i łatwo można było poczuć się odświeżonym przez UFO, nawet jeśli nasz harmonogram był zatłoczony a czasowe możliwości ograniczone. Cała procedura zajmuje mniej niż 5 minut a efekt jest taki jak po kilkugodzinnej wizycie w salonie kosmetycznym lub wieczorze spędzonym na pielęgnacji w domu z czymś na twarzy co może skutecznie odstraszać domowników.
Okrągłe urządzenie jest na tyle małe, że wygodnie mieści się w dłoni, a silikon wokół urządzenia pomaga w utrzymaniu go w dłoni. Jedna strona jest płaska, i tu dzieje się magia, podczas gdy druga strona ma prążkowaną, metalową teksturę z logo Foreo, wyłącznie na pokaz.
Jak obsługiwać to urządzenie?
By móc korzystać z urządzenia należy w smartfonie zainstalować specjalną aplikację. UFO łączy się ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji Bluetooth i aplikacji Foreo UFO Beauty Tech, która jest dostępna w sklepie Apple App Store i Google Play Store. Będziesz musiała sparować UFO ze swoim smartfonem za każdym razem, gdy chcesz go używać z tą aplikacją i to jest warunkiem uruchomienia urządzenia, co jest w praktyce jest mało wygodne. Aplikacja ta, pozwala na pełna kontrolę, czasu trwania zabiegu; każda sesja trwa 90 sekund. Możesz także kontrolować pulsacje T-Sonic, temperaturę i diody LED emitowane przez urządzenie.
Urządzenie ma kształt spłaszczonej kuli. Po stronie płaskiej znajdziesz plastikowy pierścień zewnętrzny, który się odłącza by przycisnąć mini płachtę maseczki – dokupuję się je do urządzenia osobno. Foreo proponuje aż siedem masek dostosowanych do różnych potrzeb skóry. Maska arkusza jest ukształtowana do kształtu UFO, co pozwala na łatwe ustawienie i przymocowanie pierścienia z powrotem do urządzenia UFO.
Ponieważ maska w płachcie jest nasiąknięta produktem, pierścień może również stać się dość śliski. Ważne jest, aby upewnić się, że pierścień jest obrócony w górę logo Foreo, w przeciwnym razie będziemy mieć problem z jego zabezpieczeniem.
Efekt po zrobieniu maseczki jest natychmiastowy i dalece przeszedł nasze oczekiwania. Mile zaskoczył nas czas jaki potrzebujemy na wykonanie zabiegu. Każdy z nas jest w stanie wygospodarować pięć minut, nawet 2 razy dziennie  w zatłoczonym harmonogramie dnia, aby odżywić swoja skórę i wyglądać jak po wizycie w salonie.
Główną wada, jaką mamy w odniesieniu do projektu UFO, jest jego kształt. Mimo zachwytu jego wyglądem i kompaktowym wymiarom samo dotarcie do zakamarków twarzy jest dość utrudnione. Ponieważ jest to tylko płaski obiekt poruszający się kolistym ruchem po twarzy, trudno jest równomiernie rozprowadzić produkt w miejscach takich jak np. nos czy okolica kupidyna. W przypadku zwykłych masek arkuszy nie stanowi to problemu, ponieważ obejmuje wszystkie części twarzy tu problem jest znaczący. Chcielibyśmy zobaczyć nowe UFO wzorowane na jego szczoteczce do twarzy LUNA, która wygina odpowiednią stronę, która pozwala dotrzeć do tych trudniejszych części twarzy.
Mimo to że UFO wydaje się trochę ciężki po wyjęciu z pudełka, ale nie jest zauważalne, gdy zaczyna się go używać. Pod względem podróży i przechowywania UFO jest wciąż wystarczająco lekkie i kompaktowe, aby móc je nosić w torebce lub przechowywać na półce w łazience. I na tyle funkcjonalne by chcieć je posiadać.
Do UFO Foreo są dostępne na rynku dedykowane maseczki w  - obecnej chwili dostępnych jest siedem rodzajów masek –
„Call It a Night” „Call it a Night” stanowi idealny krok wieczornej pielęgnacji. Zawierająca wyciąg z oliwy z oliwek oraz z  żeń-szenia o działaniu głęboko reiwtalizującym. Maseczka nadaje się do każdego rodzaju skóry.
„Make my Day” Maseczka z dodatkiem czerwonych alg i kwasu hialuronowego to wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra, aby w jak najlepszy sposób rozpocząć dzień.Maska nadaje się do każdego rodzaju skóry
„Youth Junkie Mask” dzięki zawartości kolagenu ma działanie ewidentnie przeciwstarzeniowe i dogłębnie regeneracyjnie. Ma za zadanie ujędrniać, wygładzać skórę i działać przeciwstarzeniowo. Dla skór dojrzałych, wymagających.
„Matte Maniack Mask” jest tym razem propozycją przeznaczoną do skóry tłustej. Jest głęboko oczyszczającą maseczką z węglem regulującym wydzielanie sebum o działaniu zapobiegającym powstawaniu niedoskonałości. Działa w połączeniu z krioterapią i fototerapią niebieskim światłem.
„Shimmer Freak Mask” jest rozświetlającą maseczką pod oczy. Dzięki zawartości kofeiny i rozświetlających drobinek w ciągu 90 sekund z dedykowanym programem krioterapii redukuje opuchnięcia i poprawia kontur oka.
„Glow Addict” Wykonana z mikrofibry i wzbogacona o ekstrakt z pereł. Natychmiast rozświetla i rozjaśnia matową i zmęczoną skórę, nadając jej promiennego blasku. Aby wykonać zaledwie 90-sekundową kurację Glow Addict. Ciesz się nieziemsko pięknym blaskiem cery! Przeznaczona do cery pozbawionej blasku zmęczonej.
„H2Overdose” Nasączona kwasem hialuronowym maseczka do twarzy H2Overdose natychmiast nawilża i regeneruje suchą i spragnioną skórę. Kuracja przeznaczona do cery suchej i odwodnionej.
- każda maska to zabiegi różne dla każdego rodzaju cery i przeznaczone dla innych potrzeb skóry. W przyszłości będą dostępne kolejne typy masek.
Aby wykonać zabieg a maski mogły zacząć działać wraz z urządzeniem UFO musisz je aktywować poprzez skanowanie kodu kreskowego z tyłu opakowania maski. Maska natychmiast synchronizuje się z biblioteką dostępnych masek i aplikacją i poinformuje urządzenie UFO, które działanie ma się rozpocząć. UFO zacznie wtedy pracować nad ze swoją magią, wmasowując produkt z maski w twoją skórę za pośrednictwem kolistych ruchów. Kiedy UFO wykona swoja prace to po 90 sekundach należy wklepać pozostały produkt w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia.

Czy UFO działa?, mogę powiedzieć, że użyciu tych maseczek kilka razy w tygodniu zauważyłam iż skóra została mocno odświeżona, odmłodzona i porządnie odżywiona jest tez mocno nawilżona i gładka.  Szczególnie widać to rano jak nakłada się makijaż.
Podchodziłam do urządzenia bardzo sceptycznie ale efekt jaki uzyskuje się przy użyciu masek UFO spowodował, że udało mi się wygospodarować czas na sesję Foreo UFO, i z czasem stało się to moją normalną ranną rutyną, wszystko w 5 minutowym rannym rytuale. Nie można by tego samego dokonać za pomocą zwykłej maski płachtowej.
Konserwacja urządzenia foreo jest dość prosta. Foreo zaleca, aby umyć urządzenie UFO po każdym użyciu - dla celów higienicznych. Maski przepuszczają nadmiar produktu na urządzenie UFO, opłukanie pod bieżąca woda zajmuje tylko chwile, więc nie stanowi to większego problemu.
Musisz także pamiętać o naładowaniu raz na jakiś czas swojego UFO, ale na szczęście bateria nie wyczerpuje się szybko. Ładowanie UFO do pełnej baterii zajmuje około dwóch i pół godziny, a następnie zapewnia to, do czterdziestu zastosowań.
Aplikacja Foreo posiada też możliwość przetestowania samego urządzenia bez maseczki.
Po zarejestrowaniu urządzenia masz możliwość regulacji pulsacji T-Sonic (1 oznacza najniższe wibracje, 10 najwyższe), które diody LED chcesz włączyć (jakie kolory światła chcesz ustawić) i jak mocno maja świecić, a także czy chcesz aby urządzenie chłodziło czy podgrzewało twoja skórę. Możesz je też, całkowicie wyłączyć.
Kontrolowanie różnych opcji jest proste, ale nie zapisuje ustawień dla każdej konkretnej maski.
Czy kupić urządzenie? Przy kwocie jaką  trzeba zapłacić ponad 1000 złotych – Foreo jest drogie, porównując do cen zwykłych maseczek. Musisz także pamiętać o zakupie masek UFO, które kosztują od 49 do 85 złotych (za siedem/sześć masek w zależności od rodzaju). Jeśli natomiast porównujesz cenę urządzenia do cen wizyt w gabinecie to cena wydaje się być dość dostępna. Jeśli używasz UFO systematycznie, to w porównując do wizyt w gabinecie, koszt urządzenia z maskami zwraca się już po paru użyciach.
Efekt jest zdecydowanie bliższy do profesjonalnych zabiegów w gabinecie, niż zwykłych maseczek wykonywanych w domu. Na pewno z cała pewnością można stwierdzić ze jeśli użyjesz to urządzonko kilka razy, może ono doprowadzić do uzależnia

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version