Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Urządzenia

VibroLipo

VibroLipo

VibroLipo - VibroLipo
Lipoplastyka zwana również liposukcją usuwa miejscowe złogi tkanki tłuszczowej aby nadać ciału gładszy, szczuplejszy kontur. Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów pacjent powinien charakteryzować się w miarę normalną wagą ciała z nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w określonych miejscach: biodra, pośladki, brzuch, uda, ramiona. Liposukcja to metoda sięgająca swoją historią bardzo daleko w przeszłość, pierwsze zabiegi odsysania były dość ryzykowne i wiązały się z bardzo długą rekonwalescencją po zabiegu. Pacjent długi czas musiał poświęcić na odpoczynek, a często towarzyszył temu również spory dyskomfort związany z bólem po zabiegowym.

Z czasem jako że medycyna wciąż się rozwija i co chwilę zaskakuje nas nowymi możliwościami, zabieg liposukcji był ulepszany.

W efekcie ciągłych badań i poszukiwań bezpieczniejszych rozwiązań w dziedzinie odsysania tkanki tłuszczowej opracowano VIBROLIPO. Jest to zaawansowana technologia wykorzystująca rewolucyjne rozwiązania aby pacjenci mogli pozbyć się tkanki tłuszczowej w sposób bezpieczny, dokładny, pozwalający na szybki powrót do normalnego trybu życia.

Technologia VIBROLIPO wykorzystuje sprężone powietrze, specjalnej konstrukcji głowica wprowadza cienką kaniulę w drgania powodujące ruch głowicy w trzech kierunkach. Dzięki temu zabieg jest dokładniejszy, aparatura pozwala na precyzyjną pracę w różnych warstwach tkanki tłuszczowej. Wibracja kaniuli ułatwia precyzyjne zbieranie tkanki tłuszczowej co wyklucza powstawanie nierówności podskórnych co przy tradycyjnej liposukcji często miało miejsce.
Standardowa liposukcja wiąże się z większą urazowością i mniejszą dokładnością zabiegu, często również prowadziła do powikłań po zabiegowych.

Aparatura VIBROLIPO pracuje na częstotliwości zgranej z aparatami anestezjologicznymi, co sprawia że urazowość jest zminimalizowana, podnosi to bezpieczeństwo i komfort chirurga wykonującego zabieg.
Wykonywanie zabiegu VIBROLIPO jest  wygodne  dla chirurga, co daje szersze pole manewru przy wyborze znieczulenia. Zabieg można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym po  zakwalifikowaniu do tego Pacjenta, (w zależności od obszaru ciała).

Obecne systemy bezpieczeństwa VIBROLIPO zatrzymują aparaturę gdy kaniula zbliża się do innych tkanek pod skórą. VIBROLIPO  nie emituje ciepła ani światła, tak więc nie ma żadnego ryzyka poparzeń skóry czy tkanek podskórnych. Dokładniejsza praca cienkiej kaniuli pozwala chirurgowi na większą precyzję w trudniej dostępnych obszarach bądź pracy w tkance tłuszczowej do której ciężej się dostać. Warto tu zaznaczyć, że przy VIBROLIPO punkty dostępowe są mniejsze przez co nacięcia na skórze również 2-3mm.

Aparatura pozwala na bezpieczne odessanie ok 4,5 l tkanki tłuszczowej, ma mniejszą urazowość niż standardowa liposukcja a Pacjenci wracają do zdrowia szybciej. Oczywiście tak jak po każdym zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej,mogą być, konieczne masaże lub drenaż limfatyczny, zalecane indywidualnie przez chirurga plastyka po zabiegu. Bez względu na wszystko skóra po zabiegu VIBROLIPO jest gładsza a nierówności są zredukowane do minimum niż w przypadku standardowej liposukcji.
VibroLipoVibroLipo

Można stwierdzić ze Pacjenci nie potrzebują już martwić się o nierówności, złe efekty, ciężką rekonwalescencje. Technologia służy temu aby usprawniać życie, ułatwiać i polepszać jakość wszystkiego wokół nas, także chirurgii plastycznej, podnosząc komfort, bezpieczeństwo. Lekarze wiedzą że mają aparaturę najwyższej klasy która pozwala na łatwiejsze wykonywanie zabiegów, dające satysfakcje pacjentom. Długa droga technik odsysania tłuszczu pozwoliła uzyskać doświadczenia które w efekcie pozwoliły podjąć badania służące eliminowaniu wad standardowej liposukcji, polepszania możliwości tego zabiegu dla Pacjentów i widać że ta droga wyraźnie prowadzi nas do VIBROLIPO, które daje najlepsze efekty, łączy wydajność z bezpieczeństwem, nowoczesną technologię z łatwością pracy dla operatora. 

Bez wątpienia zarówno pacjenci jak i lekarze bardzo chwalą sobie VIBROLIPO, zabieg jest zdecydowanie prostszy w wykonaniu, łatwiej się pracuje co daje lepsze efekty a same zabiegi trwają dużo krócej niż dawniej. Istotną przewagą VIBROLIPO nad tradycyjną liposukcją jest zminimalizowanie urazowości i czasu powrotu do codziennych zajęć. A czas to element który dziś jest ogromnie ważny dla każdego z nas.

iqmedica.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version