Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Urządzenia

Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych

Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych

Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych - Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych
Na otwarcie biznesu kosmetycznego decyduje się coraz więcej osób – nic dziwnego, skoro zapotrzebowanie na tego typu usługi jest bardzo duże, a dbałość o wygląd zewnętrzny w przypadku wielu osób jest już nie tylko chęcią, ale i standardem wymaganym w pracy.

Podczas gdy otwarcie dużego salonu, o szerokiej ofercie wymaga kwoty nawet kilkuset tysięcy złotych, na założenie niewielkiego, skromniej urządzonego gabinetu nierzadko wystarczy kilkanaście tysięcy.
Pozostaje jednak pytanie: jak pogodzić niewielki budżet z marzeniami o salonie wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt renomowanej marki?
Czy jest to w ogóle możliwe? Okazuje się, że owszem – i to, co niedawno było osiągalne tylko dla bardziej zasobnych portfeli, dziś jest w zasięgu ręki również dla tych, którzy przy rozpoczynaniu swojej działalności muszą liczyć się z każdą złotówką.

Renomowany sprzęt w niższej cenie
Naprzeciw potrzebom mniejszych salonów wyszła firma Abacosun – jedna z wiodących w Polsce marek w dziedzinie wyposażenia salonów kosmetycznych i SPA. Funkcjonująca na rynku od kilkunastu lat firma wypuściła w tym roku cztery rewolucyjne aparaty kosmetyczne.
Diamond Peel, pompa Shaper, żelazko przeciwzmarszczkowe i złote łyżki to urządzenia dobrze znane na rynku kosmetycznym – nowością była zaś forma, w jakiej pojawiły się w tym roku – te popularne aparaty doczekały się bowiem swoich wersji mobilnych. Przenośne wersje urządzeń charakteryzują się niewielkimi rozmiarami – mieszczą się w małych walizkach, dzięki czemu bez problemu można je zabrać z sobą np. na umówiony zabieg w domu.

Nowy rozdział dla salonów kosmetycznych
Zabiegi na przenośnych urządzeniach Abacosun wykonywać można zarówno w salonie, jak i z dojazdem do klienta. Jednym z większych atutów urządzeń mobilnych są ich ceny – w niektórych przypadkach ponad połowę niższe od cen stacjonarnych odpowiedników. Pozwala to zarówno na oszczędność, jak i większe możliwości dla salonu – teraz usługa z dojazdem do klienta wkracza w zupełnie nowy rozdział – to już nie tylko podstawowe zabiegi pielęgnacyjne i stylizacja paznokci. Z mobilnymi urządzeniami Abacosun możliwe jest przeprowadzenie zabiegów wyszczuplających, przeciwzmarszczkowych, liftingujących i wielu innych poza granicami salonu.
Jest to ogromne udogodnienie dla kosmetyczki – która od teraz może poszerzyć znacznie swoją ofertę usług wykonywanych z dojazdem do domu, jak i dla klientki – która może skorzystać z profesjonalnych zabiegów bez przekraczania progu swojego mieszkania.

Zabiegi w domu coraz popularniejsze
Zabiegi z dojazdem do klienta są bardzo popularne na Zachodzie i trzeba przyznać, że cieszą się też coraz większym wzięciem również w Polsce. Choć na usługi kosmetyczne istnieje bardzo duże zapotrzebowanie, na tym rynku panuje duża konkurencja. Urządzenia mobilne stanowią atrakcyjną opcję zarówno dla małych gabinetów, jak i dla dużych centrów kosmetycznych. W przypadku tych pierwszych umożliwiają zakupienie niskim kosztem renomowanego sprzętu cenionej marki, w przypadku drugich zaś jest to sposób na poszerzenie oferty o specjalistyczne zabiegi świadczone w domu klienta. W obu zaś jest to szansa na zwiększenie atrakcyjności świadczonych usług i zainteresowanie ofertą nowej grupy klientów.
www.eversun.pl

Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych

pompa-abacosun_resize.jpg - Mobilna rewolucja w salonach kosmetycznych
 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version