Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Felietony

Chirurgia plastyczna na kredyt

Medyczne newsyKlika miesięcy temu poddała się Pani zabiegowi liposukcji. Jak ocenia Pani efekty zabiegu?Jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Jest dokładnie tak jak to mi przedstawiono podczas wstępnej konsultacji. Dlaczego liposukcja?

Przede wszystkim ze względu na nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach pośladków i ud. Wiedziałam, że tylko ten zabieg może mi pomóc i nie pomyliłam się.
Długo Pani rozważała swoją decyzję o skorzystaniu z dobrodziejstw chirurgii plastycznej?
Dosyć długo, ale nie dlatego, że się bałam. Były inny powody, a właściwie jeden – brak odpowiednich funduszy.

W jaki więc sposób udało się Pani zebrać odpowiednią sumę?
Zabieg liposukcji kosztował 7000 zł, a ja dysponowałam zaledwie 2000 zł. Już myślałam, że mogę pożegnać się z marzeniami o pięknej sylwetce. Na szczęście znalazłam ofertę IQ MEDICA, niezależnego doradcy chirurgii plastycznej. Firma ta zaoferowała zabieg z możliwością zapłaty w ratach. Oferta IQ MEDICA była bardzo atrakcyjna, bo obejmowała również 10% rabat dla pacjentów decydujących się na raty. Nie miałam wątpliwości, że pojawiła się dla mnie ogromna szansa.

Może Pani w skrócie opisać jak wyglądała ta oferta?
Jak już wcześniej wspomniałam zabieg kosztował mnie 7000 zł. Ja miałam zaledwie 2000 zł, resztę sumy spłacam w ratach. Raty są naprawdę bardzo niskie i wynoszą niespełna 140 zł. miesięcznie. Nie jest to duże obciążenie mojego domowego budżetu.

Medyczne newsy 
Wróćmy do zabiegu. Jak znalazła Pani chirurga plastyka? Czy jest Pani zadowolona z jego pracy?
O wszystko zatroszczyła się IQ MEDICA. To oni wskazali mi chirurga, którego specjalnością jest liposukcja, a efekty tak jak już wspomniałam są rzeczywiście rewelacyjne.

Liposukcja wielu osobom kojarzy się z bardzo skomplikowaną procedurą. Czy to słuszna opinia?
Absolutnie nie. Poprzez niewielkie nacięcia wprowadza się pod skórę, w miejscach nagromadzenia tłuszczu, specjalną rurkę podłączoną do aparatu odsysającego. Tą rurką  penetruje się i rozdrabnia skupiska tłuszczu, który jest następnie odprowadzany do odpowiedniego zbiornika.

Jak dużo tłuszczu odsysa się podczaj jednej operacji?
Nie więcej niż 4 litry. Ja miałam odessane 2,5. I efekty w moim przypadku są bardzo widoczne.

Chciałaby Pani przekazać jakieś wskazówki dla osób, które mają zamiar poddać się temu zabiegowi?
Uważam, że najważniejszy jest odpowiedni wybór specjalisty, doświadczonego chirurga plastyka. Dobrze w tym celu skorzystać z usług specjalistów, mających dobre rozeznanie w rynku. Warto pamiętać, że liposukcja nie jest metodą na odchudzanie. Operacja ta służy przede wszystkim modelowaniu kształtu ciała poprzez usunięcie nadmiaru tłuszczu zgromadzonego w określonych partiach ciała. Co do osób, których nie stać na chirurgię plastyczną, polecam raty. IQ MEDICA wspólnie z jednym z największych polskich banków rozwiązuje problem braku odpowiednich funduszy.
Dziękuję za rozmowę.
www.iqmedica.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version