Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz i ciało

Wszystko w jednym miejscu - czyli studio urody

Wszystko w jednym miejscu - czyli studio urody

Wszystko w jednym miejscu - czyli studio urody - Wszystko w jednym miejscu - czyli studio urody
 Ostatnio bardzo modne stały się studia urody gdzie przy jednej wizycie specjalista zadba o Nasz wygląd. Stylista zajmie się naszą fryzura i paznokciami, a kosmetyczka cerą. W ten sposób nie jesteśmy zmuszani do biegania po całym mieście, aby wyglądać dobrze przed wielkim wyjściem, ale tez nie musimy szukać fachowców w różnych miejscach, na co dzień.

Tak, więc modna fryzura to nie tylko ta, która jest na topie. Ma być dopasowana do danej osoby i nie ma utrudniać za bardzo życia jej właścicielce. Ważne jest też to, by nie nadwyrężała kondycji naszych włosów. Zbyt częste stosowanie niektórych specyfików bądź wykonywanie określonych zabiegów stylizacyjnych może doprowadzić do różnorodnych dolegliwości włosów np. ich wypadania czy rozdwajania końcówek. Dobry stylista dobierze fryzurę tak by była na topie, a jednocześnie spełniała nasze oczekiwania oraz utrzymywała włosy w dobrej kondycji.

Modne paznokcie to już nie „półmetrowe gipsy” W ostatnim czasie niezwykle popularne stały się zdobienia wykonane żelami kolorowymi na własnej płytce lub modelowanej na szablonie. Pomalowane nimi  paznokcie przez kilka tygodni wyglądają nieskazitelnie, zapewniając gładki, kryjący efekt. Taki manicure jest alternatywą dla zwykłego lakieru do paznokci. Zastosowanie żelu kolorowego w gabinecie, eliminuje problem nieestetycznego odpryskiwania lakieru na paznokciach u dłoni czy też stóp. Efekt takiego manicure utrzymuje się do trzech tygodni. Dzięki temu, żele kolorowe zdobywają coraz to większą popularność i uznanie wśród samych stylistek paznokci jak również ich klientek. Możemy malować wszystko, co tylko podpowie nam wyobraźnia. Unikalne wzory, elegancki, kolorowy, czy też awangardowy french, zdobienie, łączenie kolorów i ozdób, czy pokrycie permanentne płytki wybranym kolorem –  wszystko  na najwyższym poziomie. Zwolenniczki subtelnej elegancji, wyzywające oraz ceniące naturalność klientki, znajdą szeroki wybór kolorów, wzorów oraz metod zdobienia paznokci właśnie żelami kolorowymi.

Na koniec wizyta u kosmetyczki, która wybierze dla nas najlepszy zabieg a wśród nich można przebierać. Obecnie na topie jest mikrodermabrazja, pelingi kawitacyjne czy mezoterapia bezigłowa oraz maska koloidalne złoto tzw. „efekt złotych nici”.

W takich centrach urody można też liczyć na promocje wiązane, czyli przy zabiegu kosmetycznym, manicure gratis lub innych. 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version