Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz i ciało

Koncentrat morskich minerałów

WizażRelaksacyjna kąpiel to raj nie tylko dla ciała, lecz także dla zmysłów. Aby kąpiele kojarzyły się z czystą przyjemnością firma Thal’ion Thalasso Cosmetics stworzyła OCEAN BATH CRYSTALS – kryształki morskich minerałów do kąpieli. OCEAN BATH CRYSTALS to zmysłowa terapia kąpielowa z solą morską i koncentratem algi brunatnej Laminaria Digitata.

Jako całkowicie naturalny produkt pochodzenia morskiego OCEAN BATH CRYSTALS posiada terapeutyczne właściwości związane z wysoką zawartością magnezu oraz wapnia, które pozytywnie relaksują ciało i umysł. Bogactwo oligoelementów zawartych w kryształkach, przywraca utracony bilans mineralny organizmu, a także pozytywnie wpływa na stan skóry. Kryształki minimalizują stres, zmęczenie oraz złe samopoczucie.

Składniki aktywne zawarte w OCEAN BATH CRYSTALS:
• Sól morska bogata w wapń i magnez: relaksuje, dostarcza cennych mikroelementów oraz odżywia ciało. Usuwa również zmęczenie i działa pobudzająco.
• Alga brunatna Laminaria Digitata: jest bogatym źródłem składników mineralnych  oraz witamin B, C, D i E. Posiada zdolność wiązania toksyn w organizmie i niezwykle szybko eliminuje je z ustroju. Dodatkowo pobudza syntezę kolagenu, przez co skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.
Podczas kąpieli kryształki wyzwalają orzeźwiający zapach morskiej bryzy.

Cena: 600 g. = 69 zł
Kryształki dostępne są w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody,  a także w sklepie internetowym dostępnym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Thal’ion Thalasso Cosmetics w Polsce. 
www.bionantech.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version