Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz i ciało

Kremowa maseczka dla bardzo suchej i wrażliwej skóry

Kremowa maseczka dla bardzo suchej i wrażliwej skóryBardzo sucha i wrażliwa skóra to problem, z którym walka często bywa bezskuteczna.
Osoby z nadwrażliwą cerą narzekają zazwyczaj na nieprzyjemne pieczenie oraz ściągnięcie naskórka.  Towarzyszące wówczas skórze zaczerwieniania nasilają się, a jej stan znacznie się pogarsza. Aby pielęgnacja wrażliwej cery nie była codzienną udręką firma Isabelle Lancray Paris stworzyła MASQUE CREME NANO HYDRATANT – kremową maseczkę z linii Sumer.

Ten preparat, o rewitalizującym działaniu, polecany jest celem odbudowy bariery ochronnej naskórka oraz zwiększenia stopnia wiązania wody. Niezwykle ważnymi składnikami maseczki są NLC (Nanostructured Lipid Carrier), czyli struktury zbudowane z organicznych związków lipidowych, które transportują składniki aktywne o podobnej strukturze lipidowej w głąb skóry. Dzięki nim cera skuteczniej chroniona jest przed szkodliwym działaniem wiatru, słońca oraz wody.

Składniki aktywne zawarte w MASQUE CREME NANO HYDRATANT:

• Nanosomy – dzięki ich zastosowaniu substancje aktywne maseczki docierają w miejsca, gdzie są najbardziej potrzebne. Nanosomy wykorzystywane są również w produktach chroniących przed słońcem.
• Betaprolina - zwiększa poziom endorfin w organizmie
• Ekstrakt kwiatów tiare - posiada doskonałe właściwości nawilżające

MASQUE CREME NANO HYDRATANT należy stosować 2-3 razy w tygodniu na szyję, dekolt oraz twarz z uwzględnieniem okolic oczu.
Cena: 105 zł

Maseczka dostępna jest w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody,  a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Isabelle Lancray Paris w Polsce.
www.bionantech.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version