Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi SPA

Zabieg Rosyjski Miód

Zabieg Rosyjski MiódAkacjowy raj dla zmysłów
Jest słodki i kusi swoim aromatem, a jego właściwości pielęgnacyjne doceniane były już w starożytności. Kleopatra dodawała go do swoich relaksacyjnych kąpieli, zaś Kreolki po dziś dzień stosują go zamiennie z balsamami nawilżającymi. Wykorzystując wiedzę przodków popartą wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii specjaliści z laboratorium Du Urban Spa opracowali zabieg, którego podstawą jest naturalny miód.

Zabieg Rosyjski Miód przeprowadzany jest przy użyciu gorącego miodu i wonnych pyłków kwiatowych, połączonych z olejkiem z alg morskich, w dwóch fazach: aktywnej – wykonywanej na grzbiecie i twarzy oraz relaksu wykonywanej na całym ciele i twarzy. Do zabiegu opracowano wyjątkową formułę masażu rosyjskiego o działaniu rozgrzewającym i stymulującym, wykorzystując specyficzną strukturę miodu. Masaż działa przeciwzapalnie, zmniejsza napięcie mięśni oraz poprawia ukrwienie. Przyspieszony przepływ limfy wzmacnia układ odpornościowy i mobilizuje siły witalne. Rosyjski Miód to także regenerująca maseczka dla skóry, która odżywia, przyspiesza procesy gojenia, działa antyrodnikowo i spowalnia procesy starzenia. Ciało nabiera swoistej jędrności, elastyczności i blasku.

Fazy zabiegu:
1. Demakijaż
2. Peeling
3. Rozgrzanie maski miodowej w kąpieli wodnej
4. Nałożenie miodu – faza aktywna masażu rosyjskiego
5. Dodanie olejku algowego – faza relaksu
6. Zmycie maski
7. Nałożenie preparatu końcowego

Efekty zabiegu:
- Zmniejszenie napięcia mięśni – tekstura miodu specjalnie dobrana, by wystarczający stopień lepkości umożliwił dogłębny masaż, uwalniający od napięć (dodatek oleju algowego zwiększa poślizg w masażu relaksującym).
- Pobudzenie mięśni i ożywienie skóry - Tonic Honey przyspiesza przepływ krwi w obrębie poddanym zabiegowi, rozgrzewając poprawia krążenie w kapilarach.
- Rewitalizacja i odżywienie skóry – dzięki zawartości w miodzie witamin z gr. B, C, oligoelementów, enzymów  oraz katalizatorów energetycznych zabieg ma działanie rewitalizujące
- Wzrost nawilżenia naskórka. Miód posiada doskonałe właściwości nawilżające i odżywcze.
- Spowolnienie procesu starzenia się, poprzez zwiększenie nawilżenia i elastyczności dzięki substancjom antyrodnikowym.
- Działanie bakteriostatyczne i dezynfekujące dzięki wysokiej zawartości potasu w miodzie.
- Modelowanie sylwetki – wraz z olejkiem AlgaSlim: wyszczuplanie, tonizacja oraz rewitalizacja ciała.

Cena zabiegu: około 200 zł
Czas trwania Zabiegu: 60-80 min

Bionantech Cosmetics – wyłączny dystrybutor zabiegu w Polsce

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version