Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi SPA

SANSHUI Aroma Spa

SPA

SPA - SPA
Ekskluzywna terapia Wellness
Relaks dla zmysłów ukryty w sile żywiołów

Pobudzenie zmysłów i wprowadzenie ciała w stan relaksu to zadanie jakie postawili przed sobą specjaliści z laboratorium Isabelle Lancray Paris tworząc formułę ceremonii SANSHUI, zabiegu bazującego na tradycyjnej chińskiej medycynie ludowej. Holistyczny koncept pielęgnacji ciała stosowany przez azjatyckich terapeutów oznacza oddziaływanie na wszystkie zmysły człowieka takie jak: słuch węch, smak, dotyk oraz wzrok.



• Słuch – poprzez muzykoterapię
• Wzrok – poprzez koloroterapię
• Smak – stosując aromatyczne napary ziołowe do picia
• Zapach – wykorzystując dobroczynny wpływ aromatów i esencji eterycznych
• Dotyk – prowadząc masaż za pomocą ciepłych, ziołowych „stempli”

SPASANSHUI to terapia Wellness, przywracająca harmonię i zdrowie zarówno zmysłom, jak  i ciału. Usuwa blokady, łagodzi stres i napięcie, pobudza mechanizmy obronne. SANSHUI pozwala osiągnąć równowagę we wszystkich aspektach życia, także w odniesieniu do uczuć, emocji, relacji międzyludzkich, życia zawodowego oraz własnego wnętrza. Ceremonia SANSHUI podporządkowana jest wzajemnym wpływom 5 żywiołów: ziemi, drzewa, wody, ognia i metalu oraz ich dwóm obiegom: obiegowi twórczemu i niszczącemu. W ten sposób można znaleźć odpowiadające każdemu indywidualnie kolory, dźwięki, zapachy oraz smaki. Mieszanina dzikich ziół, przypraw korzennych, kwiatów i egzotycznych owoców w połączeniu z naturalnymi olejkami eterycznymi stosowana jest do relaksującego masażu gorącymi „stemplami” – bawełnianymi - ściereczki wypełnione ziołami i nasionami. Podczas 2 godzinnego zabiegu pobudzane są  punkty energetyczne, a mózg produkuje więcej endorfin – hormonów szczęścia, przynosząc dobry nastrój i odprężenie. SANSHUI to urlop w pigułce – odpoczynek po męczącym dniu w pracy i balastów codziennego życia. SANSHUI to ucieczka do krainy łagodności i dobroczynności. Zabieg dodaje energii, wzmacnia organizm i odświeża umysł.

Cena: 390 zł
Informacji o miejscach, w których wykonywany jest zabieg udziela Bionantech Cosmetics – wyłączny dystrybutor zabiegu w Polsce, telefon: (071) 788 96 94.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version