Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Seks

Masaż Tao

Zdrowie

Zdrowie - Zdrowie
Relax we dwoje
Dotyk ukochanego jest wspaniałym sposobem na wyrażenie uczucia miłości, czułości i troskę. Jeżeli chcemy zwiększyć dodatkowo erotyczne doznania lub zapewnić partnerowi pełne odprężenie i relaks możemy wykorzystać do tego celu różnego rodzaju techniki masażu.


Wyjątkowo prosty i skuteczny jest chiński masaż Tao, który można wykonywać sobie nawzajem.
Należy pamiętać, że pomieszczenie w którym będziemy wykonywać masaż powinno być dobrze przewietrzone, ciepłe i ciche, można włączyć nastrojową, relaksującą muzykę.


Partnerka zdejmuje wszystkie ubrania oraz bieliznę i kładzie się na brzuchu. Partner pociera dłonie jedną o drugą aż się dobrze rozgrzeją, żeby zaoszczędzić masowanej nieprzyjemnego szoku termicznego. Ręce należy dobrze natłuścić olejkiem lub balsamem.

Zdrowie1.Partner siada równolegle do partnerki, kładzie dłonie na łopatkach i najpierw delikatnie ześlizguje je w kierunku od kręgosłupa na boki, stopniowo zwiększając ucisk i schodząc coraz niżej aż do talii. Zabieg wykonuje trzykrotnie, a po zakończeniu strzepuje ręce jakby chciał się pozbyć kropel wody.


Zdrowie2.Partner siada z jednej strony prostopadle do partnerki, kładzie obie ręce obok siebie na przeciwnym boku i przesuwa dłońmi w przeciwnych kierunkach nie dorywając ich od ciała. Po ok 3 minutach zmienia stronę i wykonuje ten sam zabieg na drugim boku partnerki.


Zdrowie3.Następnie kładzie dłonie równolegle do kręgosłupa, jedną palcami skierowaną w stronę głowy, drugą w stronę pośladków i przesuwa nimi tak żeby się mijały.
Po ok. 3 minutach zmienia stronę i tą samą czynność wykonuje na drugim boku partnerki.


Zdrowie4.Partnerka kładzie sie teraz na plecach. Partner siada na piętach za jej głową i masuje jej twarz. Dodatkowe wrażenia dla masującego zapewnia widok nagiego ciała partnerki. Najpierw przez 2 minuty masuje boczne partie twarzy ruchami posuwistymi od ramion do skroni. Następnie opiera kciuki tuż nad nosem pozostałymi palcami dłoni obejmuje głowe i trzyma tak przez ok 15 sekund lekko uciskając. Kciuki przesuwa przez ok . 2 minuty w kierunku od nosa do włosów a potem przez kolejne 2 od środka czoła do skroni.Zdrowie5.Masujący przytrzymuje kciuki na środku czoła przez 15 sekund. Następnie palce przenosi na brodę i masuje w kierunku od brody do skroni przez ok. 2 mniuty. 


 

Masaż Tao doskonale poprawia przepływ energii duchowej i seksualnej w organizmie i zapewnia poczucie ładu, przez co wpływa na samopoczucie i przynosi uczucie zadowolenia.
zrodlo: kokieteria.pl 
 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version