Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Seks

Czego kobiety nienawidzą w seksie?

1000 kobiet w wieku od 25 do 35 roku życia zadaliśmy pytanie:
Zdrowie

Zdrowie - Zdrowie
Co najbardziej irytuje je u mężczyzn w związku z seksem? Uwaga panowie to jest lekcja dla nas wszystkich:

1. Drapanie zarostem
Nam w większości wydaje się, że lekki zarost jest wręcz seksowny. Kobiety jednak myślą inaczej. Większość z nich jako irytujące zachowanie podało drapanie zarostem zarówno podczas całowania jak i seksu oralnego. Co zrobić, od dziś golimy się na gładko.

2. Oczekiwanie czegoś więcej
Kobiety wręcz nienawidzą jak oczekuje od nich seksu oralnego lub analnego nie rozmawiając o tym wcześniej. Nie chodzi więc o to, że mamy na co liczyć. Kobiety chcą po prostu byś my najpierw o tym chcieli porozmawiać.3. Gryzienie uszu
Podobno jesteśmy wyjątkowo nie poradni podczas całowania szyi i uszu. Tym co doprowadza do kobiety do pasji jest gryzienie po uszach. Ja też myślałem, że to sprawia przyjemność ale tak jak wielu byłem w błędzie.

4. Filmowanie bez zgody
Podczas naszego wywiadu panie wyjątkowo narzekały na nas jako amatorów reżyserii. Nie życzą sobie i jest to oczywiste nagrywania waszych igraszek bez ich wcześniejszej zgody. Dla pewności proponuje by kobiety wrażały akceptację filmowania na piśmie.

5. Propozycja trójkąta
Kobiety nie lubą także pytania czy choćby sugestii na temat drugiej kobiety w łóżku. Zbyt mocne naciskanie w tym kierunku może spowodować efekt całkowicie odwrotny, wtedy w łóżku będziesz sam. Kobiety nie chętnie patrzą na 2 kobietę w łóżku ze względu na zazdrość i konkurencje o twoje względy. Co innego gdy zaproponujesz inny trójkąt…

Marek Kawecki
All4men.pl – Męski Portal

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version