Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wydarzenia

Konkurs na najlepszy salon kosmetyczny i fryzjerski

Przyjdź na targi VENUS zagłosuj i zdobądź atrakcyjne nagrody

     Podczas V Targów Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS, które odbędą się od 10 do 11 kwietnia zwiedzający będą mogli oddawać głosy za pomocą smsów oraz do specjalnie przygotowanych urn wystawionych w hali Targów Kielce. Specjalne formularze do głosowania drukować będzie również przez kilka dni Echo Dnia, które jest patronem i współorganizatorem Konkursu. Targowi goście wybiorą w ten sposób najlepszy ich zdaniem salon fryzjerski oraz salon kosmetyczny.
Każde ze stoisk biorących udział w Konkursie będzie specjalnie oznaczone, dzięki czemu bardziej widoczne dla zwiedzających. Atrakcyjne nagrody mogą zdobyć w ten sposób nie tylko zwiedzający. Zwycięskie salony otrzymają rabaty na kolejne targi VENUS, a także promocję na łamach Echa Dnia i na stronie www.echodnia.eu.

Konkurs na najlepszy salon kosmetyczny i fryzjerski

Konkurs na najlepszy salon kosmetyczny i fryzjerski - Konkurs na najlepszy salon kosmetyczny i fryzjerski

To jednak tylko jedna z wielu atrakcji, jakie towarzyszyć będą targom VENUS. Po raz pierwszy odbędą się Międzynarodowe Dni Kosmetologii, które współorganizowane są z Wyższą Szkołą Ekonomii i Prawa w Kielcach. To okazja przede wszystkim do udziału w wysokiej klasy warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli znanych firm kosmetycznych. Od 10 do 11 kwietnia odbędzie się między innymi ciesząca się już ogromnym zainteresowaniem osób z Polski i zagranicy, Konferencja na temat „Oczekiwania i potrzeby człowieka w kontekście zdrowia i urody”.

   Jak  roku targowi goście podziwiać będą także najlepszych z najlepszych, czyli uczestników prestiżowych Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu, które w Targach Kielce odbędą się już po raz piąty pod okiem profesjonalnego jury pod przewodnictwem Ewy Filipeckiej – artysty makijażu, kreatora wizerunku a jednocześnie Mistrzyni Polski w Makijażu Profesjonalnym.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version