Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wydarzenia

II Mistrzostwa Polski w Mikropigmentacji

28 czerwca 2009 r. w Centrum Szkoleniowym Clarena przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu odbyła się druga edycja Mistrzostw Polski w Mikropigmentacji, którym patronowały portale i czasopisma branżowe min. Kosmetyka i Kosmetologia, Solarium & Fitness oraz Les Nouvelles Esthetiques & Spa.


12 uczestniczek z całej Polski przez ponad pięć godzin pracowało nad makijażem brwi i ust.
Jury oceniało dobór kształtu i korektę brwi oraz ust modelki, dobór koloru pigmentów w zależności od typu urody modelki, higienę i estetykę pracy, precyzję i estetykę makijażu permanentnego a także wrażenie ogólne.

Gościem specjalnym, a także przewodniczącą jury była Pani Maria Sarmiento - światowej sławy instruktorka hiszpańskiej marki Euro Touch. Wspólnie ze szkoleniowcami zatrudnionymi w Szkole Mikropigmentacji Clarena, Anną Marcjasz i Agnieszką Prus po burzliwych naradach wyłoniły zwyciężczynie mistrzostw. Tytuł Mistrza Polski w Mikropigmentacji i nagrodę główną - aparat do makijażu ET Bimodul o wartości 8500 zł ufundowany przez firmę Euro Touch otrzymała Pani Ewa Piotrkowska z Kędzierzyna- Koźle. Miejsce drugie wraz z tytułem Wicemistrza Polski w Mikropigmentacji oraz LASEREM BIOSTYMULUJĄCY o wartości 4500zł przypadły uczestniczce z Wolsztyna, Pani Agnieszce Dudziak. Trzecie miejsce i tytuł Drugiego Wicemistrza Polski w Mikropigmentacji  a także zestaw pigmentów Euro Touch o wartości 1200zł otrzymała Pani Anna Cwynar z Legnicy.
Pozostałe uczestniczki otrzymały dyplomy uczestnictwa w konkursie i atrakcyjne upominki.

02_resize.jpg

02_resize.jpg - 02_resize.jpg03_resize.jpg
03_resize.jpg - 03_resize.jpg

 

 

 

 

 

04_resize.jpg

04_resize.jpg - 04_resize.jpg

 

 

 

 

 

05_resize.jpg

05_resize.jpg - 05_resize.jpg

 

 

 

 

 

06_resize.jpg

06_resize.jpg - 06_resize.jpg

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version