Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wydarzenia

Pilgrim i Conziana - kieleckie targi VENUS staną się światową stolicą biżuterii

Pilgrim i Conziana - kieleckie targi VENUS staną się światową stolicą biżuterii

Pilgrim i Conziana - kieleckie targi VENUS staną się światową stolicą biżuterii - Pilgrim i Conziana - kieleckie targi VENUS staną się światową stolicą biżuterii
Liroy i Grażyna Wolszczak przed premierami w Mediolanie, Paryżu i Nowym Jorku zaprezentują kolekcję biżuterii Pilgrim Jewellery, w Kielcach pojawią się też cuda tworzone przez samego Claudio Canziana, włoskiego projektanta biżuterii gwiazd, który swoje kolekcje sygnuje swoim nazwiskiem, ale także tworzy dla takich gigantów świata mody, jak Max Mara czy Furla, a prywatnie jest sąsiadem samego Giorgio Armaniego.
Ofertę otwartego kilka dni temu w Kielcach sklepu sławnego muzyka LIROY BLING BLING będą mogli obejrzeć wszyscy zwiedzający 10 i 11 kwietnia V Targi Medycyny Estetycznej, Artykułów Fryzjerskich i Kosmetycznych VENUS. Na stoisku znajdą się najpiękniejsze i najmodniejsze wzory z kolekcji duńskiej marki Pilgrim Jewellery, której Liroy jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę. Wystawę w sobotnie popołudnie z tej okazji odwiedzi również twarz Pilgrim Jewellery w Polsce, aktorka Grażyna Wolszczak.

Firma Pilgrim Jewellery jest przedsięwzięciem rodzinnym i została założona w 1983 roku. Marka Pilgrim jest przykładem nowatorstwa w wyrabianiu eleganckiej biżuterii. Firma stara się wychodzić naprzód w dziedzinie mody i w ciągu ostatnich lat opracowała wiele niepowtarzalnych biżuteryjnych projektów. Wszystkie projekty opracowywane są w Skanderborgu w Danii, gdzie firma ma swą siedzibę.
Każdy przedmiot z Pilgrim Jewellery jest wykonywany indywidualnie i ręcznie. W swej pracy firma wykorzystuje najlepsze austriackie kryształki Swarovskiego, akrylowe kamyki i perły słodkowodne. Biżuteria jest robiona z cyny lub stopu cynku pokrytych miedzią lub palladem i następnie upiększonych 22-karatowym złotem lub srebrem. Wyroby Pilgrim nie zawierają niklu i są bezpieczne dla skóry. Pilgrim to ceniona marka na całym świecie, biżuteria jest niepowtarzalna i oryginalna a każda kolejna kolekcja zachwyca pomysłowością i kolorami.

Liroy jest również sponsorem trzech pierwszych nagród na Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu. Najlepsze zawodniczki dostaną właśnie komplet biżuterii. 

Targi Kielce, najdynamiczniej rozwijający sie ośrodek wystawienniczy w kraju, wicelider rynku targowego w Polsce. Spółka organizuje rocznie około 60 imprez targowych, m.in. znany na całym świecie MSPO - Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA – POLSKA, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i pojazdów Specjalistycznych MASZBUD i znane w całej Europie Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL i Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
Zapraszamy na www.targikielce.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version