Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Seks

Czy twoje mięśnie Kegla prowadzą Cię do raju?

Czy twoje mięśnie Kegla prowadzą Cię do raju?Większość kobiet nie przywiązuje wiele uwagi do kondycji swoich mięśni. Chcę przekonać Cię, że jest jeden mięsień o który powinnaś dbać szczególnie: mięsień Kegla, zwany też mięśniem dna miednicy.

Najpierw wyjaśnię dlaczego:
Dobrze wytrenowane mięśnie Kegla szybciej i łatwiej:

  1. zaprowadzą Cię do orgazmu;
  2. doprowadzą do orgazmu Twojego partnera (będziesz potrafiła tak silnie ścisnąć go w Tobie, że ukochany nie będzie mógł się nadziwić Twoim nowym umiejętnościom);
  3. zapobiegną problemowi zdrowotnemu, który dotyka wiele kobiet, choć niemal się o tym nie mówi: chodzi o dolegliwość nietrzymania moczu (problemy głównie pojawiają się po porodzie lub w okresie menopauzy). Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat nietrzymania moczu, przejdź na stronę Zdrowie kobiety;

Gdzie są mięśnie Kegla?
Spróbuj zacisnąć mięśnie tak, jakbyś powstrzymywała strumień moczu.

Udało się? Świetnie. To właśnie tam!
Co dalej?

Teraz musisz dowiedzieć się jak trenować mięśnie Kegla.
Oto sposoby:

  1. Możesz to zacząć robić już teraz - nawet bez żadnych akcesoriów. Ćwicz codziennie, trzy razy, przez kilka tygodni. Na przemian zaciskaj i rozluźniaj mięśnie, po kilkanaście sekund. Dobrze jeśli udałoby Ci się ćwiczyć przez 5 minut. Po kilku tygodniach Twój Partner powinien zauważyć rezultat!
  2. Ginekolodzy często zalecają kulki. Wprowadzisz je do pochwy, najlepiej z odrobiną lubrykantu i będziesz trenować ściskanie ich. Nie kupuj byle jakich kulek z materiału niskiej jakości! Jeśli Ci się nie spodobają, szybko zarzucisz ćwiczenia. Godne polecenia są kulki Smartballs firmy Fun Factory. W zależności od oczekiwań wybierz jedną kulkę (Teneo Uno, dla bardziej początkujących użytkowniczek) lub dwie (model Oryginal lub Teneo Duo)
  3. Możesz wypróbować również produkt stworzony specjalnie do ćwiczeń mięśni Kegla : Energie firmy natural contours. Aczkolwiek, jeśli nie masz problemów zdrowotnych wystarczą Ci kuleczki (są znacznie tańsze oraz „poręczniejsze” w użyciu)

Zatem – popraw jakość Waszego życia seksualnego - ćwicz mięśnie Kegla!

Mariola Kędzierska
Inspirujący sklep dla dorosłych

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version