Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Chirurgia plastyczna

Body Jet

Body JetWoda drąży... tłuszcz
Coraz więcej osób chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów sięga po diety cud oparte na dużej ilości płynów, wylewa litry potu na siłowni, regularnie odwiedza pływalnie i sauny. Niestety metody te wymagają czasu, samokontroli i determinacji. Często okazują się także niewystarczające do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Woda bez wątpienia jest naszym sprzymierzeńcem w pozbywaniu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. A tym, którzy oczekują szybszych efektów z pomocą przychodzi technologia estetyczna, która najskuteczniej poskramia i potrafi precyzyjnie wykorzystać jej oczyszczająco-drenujące właściwości.

Możliwość wykorzystania wody i jej natury w wyszczuplaniu oraz modelowaniu ciała na nowo zdefiniowali specjaliści z firmy Human Med. Opracowali oni unikalną technologię przekształcania wody w laminarny strumień, który umożliwia wyodrębnienie tkanki tłuszczowej bez naruszania tak ważnych i czułych struktur jak nerwy czy naczynia krwionośne. Odkrycie to stało się podstawą do stworzenia rewolucyjnej metody wybiórczego usuwania tkanki tłuszczowej określanej mianem WAL (water-jet assisted liposuction) i zastosowania jej w urządzeniu Body Jet®. To doskonała wiadomość dla tych, którzy chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu szybko i bezboleśnie oraz cieszyć się zgrabną sylwetką.

Zabieg Body Jet® polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej specjalnym roztworem wodnym. Podczas zabiegu poprzez niewielkie nacięcie w skórze lekarz wprowadza w tkankę tłuszczową kaniulę (stalową rurkę o niewielkiej średnicy) z cienkim, ukierunkowanym pulsującym strumieniem roztworu w kształcie wachlarza, który wnika w przestrzeń międzykomórkową, rozluźnia jej strukturę nie niszcząc przy tym bardziej włóknistych struktur takich jak tkanka łączna, nerwy czy naczynia krwionośne. Strumień ten ma moc podobną do silnego strumienia prysznicowego, w związku z czym nie wywołuje efektu „rozrywania" tkanki. Podczas zabiegu lekarz wykonuje kaniulą łagodne ruchy podobne do ruchu smyczka, a kaniula z łatwością prześlizguje się przez tkankę uwalniając adipocyty, czyli komórki tłuszczowe, które są następnie przez tę samą kaniulę odessane.

Efektywność zabiegu w zakresie ilości i jakości odessanego tłuszczu jest lepsza niż w innych metodach. Podczas jednego zabiegu za pomocą urządzenia Body Jet® można usunąć do 5L tłuszczu na 100 kg masy ciała. Normy nie ograniczają możliwości urządzenia, lecz bezpieczeństwo pacjenta.

Body Jet

body_jet_foto_3_mat.prasowe_look_med_device_resize.jpg - Body Jet

Wyjdź i zostaw nadbagaż kilogramów
Body Jet® nie tylko skrócił czas samego zabiegu względem klasycznej liposukcji, ale także całkowicie ograniczył przykre dolegliwości po zabiegu i okres rekonwalescencji. Zabieg Body Jet® realizowany jest według zasady walk-in-walk-out. Pacjenci nie wymagają hospitalizacji. Ich samopoczucie w trakcie i po zabiegu jest bardzo dobre i mogą oni zaraz po wizycie w klinice bez obaw wrócić do domu.
„Zaletą zabiegu Body Jet jest to, że jest znacznie mniej dotkliwy i inwazyjny niż tradycyjna liposukcja. Całkowitą nowością jest też powiązanie ze sobą systemu odsysania tłuszczu i podawania znieczulenia - pacjent cały czas jest przytomny, nie jest poddany znieczuleniu ogólnemu, a to daje mu większy komfort i swobodny kontakt ze mną podczas zabiegu. To doskonała alternatywa dla znanych do tej pory metod liposukcji. Łączy wyjątkową skuteczność z maksimum komfortu pacjenta. Metoda ta ma jeszcze jeden niewątpliwy walor. Usuwane komórki tłuszczowe nie są uszkodzone, a to daje możliwość ich użycia do zabiegów reimplantacji" - opowiada o swoich doświadczeniach dr Jakub Brągoszewski, wykonujący zabiegi Body Jet® w SkinClinic Medical Day Spa w Warszawie.

Płynne kształtowanie
{sidebar id=3}
Body Jet® niesie ze sobą także niespotykane dotychczas możliwości modelowania ciała. Metoda WAL pozwala na pozyskanie nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które mogą być wykorzystane do reimplantacji (powiększania piersi, rekonstrukcji piersi po zabiegach mastektomii i zabiegach wycięcia guzków, wypełniania zmarszczek i modelowani twarzy, likwidowania ubytków i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku wypadków). Tak przeszczepiony tłuszcz jest najbardziej trwałym i wydajnym wypełniaczem.
Światowe środowisko medycyny estetycznej postrzega metodę WAL jako otwarcie nowego rozdziału w trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu. To doskonała alternatywa dla stosowanej dotychczas liposukcji. Cena zabiegu w zależności od obszaru poddanego modelowaniu wynosi od 5 000 zł.
mybodyjet.pl

{sidebar id=2}
O urządzeniu Body Jet® jest coraz głośniej. Wiodące stacje telewizyjne w Stanach Zjednoczonych i Europie prezentują relacje z zabiegu i cytują entuzjastyczne opinie lekarzy. Polska nie pozostaje w tyle.
http://www.youtube.com/watch?v=PydDyd-w3b8
http://www.youtube.com/watch?v=QVixPA4gvws

Rekomendowane miejsca wykonywania zabiegu Body Jet®:
Klinika Look Med, Olsztyn, ul. Lelewela, 6a/3 tel. 089 672 57 69
SkinClinic, Warszawa, ul. Stawki 4b, tel. 022 424 46 46
Maestria Medycyna Estetyczna, Kraków, ul. Biskupia 6, tel. 012 633 05 75

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version