Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Chirurgia plastyczna

Prestiżowa nagroda dla LipoShock

Prestiżowa nagroda dla LipoShock

Prestiżowa nagroda dla LipoShock - Prestiżowa nagroda dla LipoShock
LipoShock Vanity Line został nagrodzony w prestiżowym konkursie Prix de Beauté Cosmopolitan 2009 i uznany najlepszym Zabiegiem pielęgnacyjnym roku.

Jury konkursowe doceniło skuteczność kuracji antycellulitowej LipoShock oraz doskonałe efekty w likwidowaniu tłuszczu i modelowaniu figury przy zastosowaniu tego urządzenia. Wzięto również pod uwagę fakt, że jest to jedyne na polskim rynku estetycznym, innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące fale dźwiękowe ShockWave i ultradźwięki w walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki.

Celem plebiscytu Prix de Beauté Cosmopolitan jest wyróżnianie i lansowanie najciekawszych propozycji kosmetycznych i metod pielęgnacji urody. 

Nagroda Prix de Beauté Cosmopolitan 2009 jest tym cenniejsza, że przyznana zostało przez przez znakomite i profesjonalne jury w składzie: redaktor naczelna Cosmopolitan Hanna Wolska, szefowa działu urody Cosmopolitan Jolanta Zakrocka, kosmetolog Joanna Chatizow, dr n. med. Magdalena Ciupińska (specjalista dermatolog), wizażystka Margo Węgierek oraz aktorka i piosenkarka Natasza Urbańska.

Wręczenie kryształowej statuetki odbyło się podczas gali, która miała miejsce 6 kwietnia br. w warszawskim klubie EVE. Gospodarzami spotkania była Hanna Wolska – redaktor naczelna Cosmopolitan oraz popularny prezenter – Marcin Prokop. Galę uświetniły gwiazdy: Edyta Górniak, Małgorzata Socha, Anna Bosak, Agnieszka Popielewicz i Samuel Palmer. Nagrodę w postaci kryształowego diamentu z rąk Edyty Herbuś odebrała Katarzyna Nadolna, Dyrektor Generalny ITP Esthetique - wyłącznego dystrybutora Vanity Line w Polsce.

ITP Esthétique, ul. Fryderyka Joliot-Curie 26/19, 02-646 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.itpconsulting.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version