Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wydarzenia

Piękno na targach

Salon Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej VENUS 2006

Ta wystawa bez wątpienia będzie się cieszyć ogromną popularnością wśród pań. Po raz pierwszy w swojej historii Targi Kielce przygotowują typowo „kobiecą” imprezę - Salon Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej VENUS. Pierwsza edycja tych nietypowych targów odbędzie się w dniach 14 – 16 września w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
 
Ideą Salonu jest pokazanie możliwości kompleksowej pielęgnacji urody począwszy od zabiegów pielęgnacyjnych w salonie kosmetycznym, kończąc na współpracy z lekarzami różnych specjalności: dermatologiem, stomatologiem, masażystą, dietetykiem, psychologiem. Uroda to bowiem nie tylko odpowiedni makijaż i kosmetyki, ale także zdrowe odżywianie, pielęgnacja ciała, a nawet zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej.

Targi VENUS umożliwią producentom kosmetyków oraz producentom i dystrybutorom aparatury do zabiegów specjalistycznych dotarcie do salonów kosmetycznych, lekarzy dermatologów i chirurgów plastycznych oraz farmaceutów. Dla widzów, a zwłaszcza pań, będą natomiast z pewnością wyjątkową okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami branży kosmetycznej. Podczas Salonu będzie można m.in. zobaczyć zupełnie nowe na polskim rynku kosmetyki i preparaty oraz zapoznać się z unikatowymi technologiami odmładzania skóry.
- W ciągu trzech dni odbędzie się wiele pokazów najnowocześniejszych zabiegów stosowanych
w gabinetach kosmetycznych - mówi menadżer targów Iwona Goraj. - Zwłaszcza panie
z pewnością zainteresuje m.in. prezentacja wstrzyknięcia Restylane – nowego rewelacyjnego preparatu wypełniającego z dziedziny medycyny estetycznej – dodaje.
Podczas targów VENUS swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci i dystrybutorzy aparatury i wyposażenia dla salonów kosmetycznych, producenci i dystrybutorzy profesjonalnych kosmetyków anti-age, dermokosmetyków, kosmetyków naturalnych, farmaceutyków, kosmeceutyków (preparaty, będące połączeniem kosmetyków z farmaceutykami) oraz kosmetyków kolorowych, kliniki chirurgii plastycznej, centra SPA i ośrodki odnowy biologicznej, gabinety
i specjaliści medycyny estetycznej.
Targom towarzyszyć będzie cykl wykładów i seminariów, poświęconych m.in. trychologii, czyli nowej nauce o naturalnej pielęgnacji włosów i podologii, czyli nauce o pielęgnacji stóp. Prelekcję dotyczącą edukacji prozdrowotnej na podstawie wywiadu kosmetycznego poprowadzi Danuta Chodorowska, wykładowca w szkołach kosmetycznych, a demonstrację zastosowania preparatów botox i restylane - dr Eugeniusz Mielechow, chirurg plastyczny. Osoby prowadzące salony kosmetyczne będą także miały okazję uzyskać praktyczne porady, jak sięgnąć
po dofinansowanie z Unii Europejskiej, a w czasie specjalnych warsztatów zapoznać się
z podstawami marketingu w salonie kosmetycznym czy też poznać techniki masażu relaksacyjnego. Dla widzów niewątpliwą atrakcją będą pokazy, przygotowane przez wystawców, m. in. masażu, makijażu, fryzjerstwa, depilacji pastą cukrową. Oprócz tego na zwiedzających czekać będą liczne konkursy z wyjątkowymi nagrodami.
I Salon Medycyny Estetycznej i Kosmetyki Profesjonalnej VENUS odbędzie się równolegle z VI edycją Targów Rehabilitacji, Sanatoriów i Uzdrowisk REHMED-EXPO.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z organizatorem:
Iwona Goraj
Targi Kielce
041 365 12 07
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy na http://www.venus.targikielce.pl/ 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version