Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wydarzenia

I Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness

Wydarzenia

Wydarzenia - Wydarzenia
I Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness (nie tylko) dla Biznesu, Łódź, 12 – 14 września 2008, Hala EXPO
W dniach 12-14 września w łódzkiej Hali EXPO odbędą się I Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness (nie tylko) dla Biznesu. Jest to pierwsza impreza targowa łącząca indywidualną i wyrafinowaną filozofię SPA z elementami intensywnego trybu życia świata biznesu.

 

Głównym celem nadchodzącej imprezy jest przybliżenie idei SPA oraz zapoznanie społeczeństwa z możliwościami i ofertą polskiego rynku SPA & Wellness, począwszy od relaksujących i naturalnie odmładzających pobytów w krajowych ośrodkach odnowy biologicznej, poprzez aranżację własnego, domowego lub hotelowego SPA, a kończąc na zakupie profesjonalnych kosmetyków z linii SPA & Wellness.
Ważnym zadaniem Targów jest zlikwidowanie przeświadczenia wśród potencjalnych odbiorców, że usługi SPA w Polsce są jedynie dla wybranych. Dlatego też charakter targów będzie wyraźnie bezpośredni - rolą Wystawców będzie przygotowanie atrakcyjnych ofert: pobytów SPA w hotelach, sprzedaży produktów SPA, zabiegów itp., które będą mogli polecić, zaproponować i sprzedać Odwiedzającym właśnie podczas imprezy.
Zaznaczmy w tym miejscu, iż targi adresowane są zarówno do żeńskiej, jak i męskiej widowni.
Wystawcy zostali podzieleni na 5 głównych grup rynkowych:

  • istniejące oraz powstające obiekty hotelowe i konferencyjne z zapleczem SPA & Wellness
  • biura pośrednictwa sprzedaży ofert i pobytów SPA & Wellness
  • gabinety odnowy biologicznej DAY SPA oraz DENTAL SPA
  • producenci sprzętu wyposażeniowego gabinetów SPA & Wellness, z uwzględnieniem aranżacji wnętrz (architektura SPA)
  • producenci i dystrybutorzy akcesoriów fitness, produktów zdrowego stylu ycia oraz linii kosmetycznych wykorzystywanych w salonach odnowy biologicznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącym wydarzeniu. Szczegółowe informacje oraz dokumenty zgłoszeniowe znajdziecie Państwo na stronie http://www.spatargi.pl/ oraz pod numerem telefonu (42) 292 00 77.

WydarzeniaOrganizator Targów
JAM Group™
Biurowiec KASKADA
Ul. Narutowicza 7/9 pok. 413, 414
90-117 Łódź
Tel.: (42) 292 00 77
Fax: (42) 292 00 78
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.spatargi.pl/

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version