Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi laserowe

Laserowe usuwanie zaskórników

Medycyna estetycznaJuż dziś można się pozbyć zaskórników na stałe i praktycznie od zaraz! Jeżeli męczą cię szpecące czarne punkciki, rozszerzone pory i drobne wykwity, może powinnaś zainteresować się laserowym sposobem ich trwałego pożegnania?

Dzięki zdobyczom technologii laserowej można wykonać zabieg, który daje rewelacyjne efekty i odsuwa problem mikrozaskórników w niepamięć... Najpierw lekarz wykonuje złuszczanie zabiegiem mikrodermabrazji aby odsłonić sobie pole widzenia. Następnie nakłada na twarz substancję barwiącą- „węgiel”, która wnika w pory zaznaczając ich widoczność. Lekarz usuwa część „węgla” a resztę będzie wymazywał laserem tak, jakby wymazywał ołówek gumką. Zabieg nie należy do superprzyjemnych ale nie jest też bardzo bolesny. Samo działanie laserem trwa kilkanaście minut. Zaraz po zabiegu pojawia się delikatny rumień, który ustępuje jeszcze zanim opuścimy gabinet. Skóra jest jasna, ujednolicona i oczyszczona. Co ciekawe, nie ma po tym zabiegu łuszczenia się naskórka jak ma to miejsce po peelingach chemicznych. Oznacza to, że od razu cieszymy się piękna i gładką skórą. Ilość i cena zabiegów uzależniona jest od stanu naszej skóry i naszych potrzeb, ustalana jest indywidualnie z lekarzem. U niektórych osób wystarczą 2 zabiegi a inni potrzebują ich znacznie więcej. 

Jeżeli naszym problemem sa nie tylko malutkie czarne punkciki ale także typowe zaskórniki, miejscowe krostki- tu pomoże zabieg z użyciem lasera punktowego. Również nie jest on bolesny- lekarz namierza laserem zmianę i strzela do niej parokrotnie usuwając ją i to na stałe! Dodatkowo istnieje możliwość dołączenia do leczenia zabiegów z użyciem lasera fraxel- jedynego w Polsce lasera o tak szerokim spektrum działania- fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień, poprawa owalu twarzy raz usuwanie blizn potrądzikowych. Wyżej wymienione zabiegi wykonuje dr Sławomir Urbanowski, specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii, pracujący na sześciu laserach i 2 IPL’ach. Kontakt z lekarzem - , istnieje możliwość wykonania zabiegów w Bydgoszczy, Gdańsku oraz w Warszawie. 

przykładowe zdjęcia przed i po zabiegach:

 

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Materiały udostępnione za uprzejmością dr S. Urbanowskiego.

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version