Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Wypełniacze tkankowe

Pełne usta dla każdego

Pełne usta dla każdego

Pełne usta dla każdego - Pełne usta dla każdego

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w skórze każdego człowieka. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia i jędrności przez wiązanie wody w naskórku. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego w młodej skórze gwarantuje sprężystość i brak zmarszczek.


Niestety, wraz z upływem czasu, ilość kwasu hialuronowego stopniowo zmniejsza się. Wskutek tego skóra wysusza się, staje się delikatna. Widać to zwłaszcza na twarzy - pojawiają się pierwsze zmarszczki, tkanki wiotczeją, a policzki zapadają się.
Chyba nie ma kobiety, która nie chciałaby spowolnić procesu starzenia się skóry twarzy. Teraz to możliwe!
Produkty wysokiej jakości, zawierające kwas hialuronowy, uzupełnia niedobór tej naturalnej substancji w komórkach skóry. Zostaje wstrzyknięty bezpośrednio do skóry właściwej, ponieważ w skórze ludzkiej kwas hialuronowy jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Preparaty wysokiej jakości wyróżniaja się spośród innych dostępnych na rynku produktów jest specjalną formułą: 

  • niskim poziomem protein (< 5 µg/ml)
  • niskim poziomem endotoksyn bakteryjnych (<0,2 EU/g)
Te parametry powodują ograniczenie do minimum możliwej reakcji alergicznej u pacjentów, takiej jak: obrzęk czy zaczerwienienie, które nierzadko występują w tego typu zabiegach.

Dzięki wypełnieniom kwasem hialuronowym można:
  • wypełnić zapadnięte policzki i złagodzić kontury twarzy
  • wypełnić zmarszczki i drobne bruzdy
  • powiększyć i przemodelować kształt ust, jednocześnie nawilżając i ujędrniając ich delikatny naskórek
  • zapobiec powstawaniu zmarszczek i drobnych bruzd, nawet w miejscach o najdelikatniejszej skórze, takich jak szyja i dekolt.

Duża skuteczność metody zadecydowała o sukcesie kwasu hialuronowego.

Ogromną popularnością cieszy się zwłaszcza produkty służące do powiększania ust. Jest to wchłanialny wypełniacz, który długo utrzymuje się w miejscu podania. Jego nowoczesna formuła sprawia, że opuchlizna w miejscu podania jest niewielka. Materiał jest bardzo plastyczny i równo układa się w tkankach.
Powiększanie ust oraz inne drobne korekty przy użyciu preparatów Teosyal można wykonać w wyspecjalizowanych gabinetach dermatologicznych i chirurgii plastycznej.

 

 

AS

 

 

 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version