Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Porady przed i po operacji

Przed Liposukcją

fotolia 7010753 xs resizeTo prawda, że przed zabiegiem odsysania tłuszczu muszę się odchudzić?
Tak, jeśli masz nadwagę. Wbrew pozorom zabieg da najlepsze efekty u pacjentki w miarę szczupłej - liposukcja nie odchudza, tylko modeluje sylwetkę. Chodzi raczej o przeprowadzenie korekty niż radykalnych zmian.

Odsłony: 5140

Czytaj więcej: Przed Liposukcją

Jak znaleźć dobrego chirurga plastycznego?

rbrb 2271a resizeW pierwszej kolejnosci nalezy dowiedziec sie, czy lekarz ma specjalizacje z chirurgii plastycznej. Mozesz ulatwic sobie zadanie, sprawdzajac, czy jest czlonkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pamietaj jednak, ze sama specjalizacja nie gwarantuje sukcesu.

Zachowaj dystans wobec ogloszen w prasie i na stronach internetowych. Twoja czujnosc powinna wzbudzic informacja o natychmiastowym wykonaniu operacji (z dnia na dzien, bez niezbednych badan).

Odsłony: 8030

Czytaj więcej: Jak znaleźć dobrego chirurga plastycznego?

Członkowie PTChPRiE

fotolia 1825323 xs resizeCzłonkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Członkowie Honorowi:

Prof. dr hab. Wanda Kondrat
Dr med. Zygmunt Kratochwil
Prof. dr hab. Michał Krauss

Odsłony: 22284

Czytaj więcej: Członkowie PTChPRiE

Co się dzieje po operacji plastycznej?

fotolia 296596 resizePsychologowie zaobserwowali podobne reakcje emocjonalne występujące po operacji plastycznej. Wzór ten dotyczy oczywiście osób o zdrowej osobowości.
Każda operacja może być trudnym przeżyciem dla psychiki ale najbardziej taka, która nie jest bezwarunkowo konieczna dla zdrowia. Psychologowie zaobserwowali podobne reakcje emocjonalne występujące po operacji plastycznej.

Odsłony: 6634

Czytaj więcej: Co się dzieje po operacji plastycznej?

Komplikacje zdrowotne po operacjach powiększania biustu

imagehaut1 resizeSą trzy główne grupy komplikacji zdrowotnych, związanych z powiększaniem piersi : komplikacje miejscowe, ogólnoustrojowe( układowe) i psychologiczne. Operacje powiększania biustu niosą również ryzyko związane z wszelkimi chirurgicznymi implantacjami ze strony medycznej. W Kanadzie wszystkie estetyczne komplikacje (brak satysfakcji z rozmiaru, ułożenia itp.) nie są refundowane, ale wszelkie komplikacje zdrowotne wynikające z posiadania implantu , włącznie z wyjęciem implantu, są w pełni refundowane.

Odsłony: 23744

Czytaj więcej: Komplikacje zdrowotne po operacjach powiększania biustu

Więcej artykułów…

  1. Planując operację plastyczną

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version