Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Chirurgia plastyczna

Macrolane

Medyczne newsyMACROLANEQ-MED jest światowym liderem w produkcji najwyższej jakości naturalnych wypełnień, twórcą opatentowanej technologii NASHATM. Unikalną cechą tej technologii jest proces stabilizacji, minimalnie modyfikujący łańcuchy kwasu hialuronowego. Daje to w konsekwencji jedyny produkt stabilizowany, różniący się od naturalnego kwasu hialuronowego poniżej 1%.

MACROLANETM jest najnowocześniejszym, naturalnym wypełniaczem do powiększania objętości i konturowania ciała, opartym na technologii NASHATM, której profil skuteczności i bezpieczeństwa został potwierdzony wieloma światowymi badaniami przeprowadzonymi zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine (czyli medycyny opartej na faktach). Firma Q-MED, aby spełnić oczekiwania świata medycyny estetycznej, stworzyła na bazie sprawdzonej już technologii NASHATM pierwszy na świecie preparat kwasu hialuronowego w żelu, który służy do modelowania ciała.

Zapotrzebowanie społeczne na zabiegi modelowania ciała jest ogromne zarówno ze wskazań lekarskich, jak i estetycznych. Najczęstszymi wskazaniami lekarskimi są zagłębione zniekształcenia bliznowate. Natomiast do wskazań estetycznych zalicza się powiększanie, ujędrnianie i poprawa kształtu piersi kobiecych, powiększanie i ujędrnianie pośladków, poprawa kształtu łydek i poprawa wyglądu męskiej klatki piersiowej.

MACROLANETM to pierwszy produkt na bazie kwasu hialuronowego, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach. Zabieg z użyciem MACROLANETM mniej inwazyjny niż wypełnianie tkanką tłuszczową i jednocześnie bardziej naturalny od trwałych wypełniaczy. MACROLANETM tworzy nową kategorię produktów kształtujących ciało, które pozwalają odtworzyć lub nadać ciału pożądane kształty, przy czym charakteryzują się natychmiastowymi rezultatami, niewielką inwazyjnością zabiegu i długofalową stabilnością. Zabieg z użyciem MACROLANETM dedykowany konturowaniu i ujędrnianiu piersi polega na wstrzyknięciu preparatu pomiędzy ścianę klatki piersiowej, a gruczoł piersiowy. W tym przypadku nie jest wymagane wykonanie cięcia chirurgicznego, wystarczy tylko nakłucie skóry.

Zabieg trwa około 30 minut, w trakcie którego stosowane jest znieczulenie miejscowe oraz dodatkowo krótkotrwałe znieczulenie dożylne. Po około dwóch godzinach po zabiegu można powrócić do swoich codziennych czynności. Pacjentki czasami odczuwają nieznaczny dyskomfort w okolicy piersi, który mija w ciągu kilku dni. Przez okres dwóch tygodni zalecane jest unikanie dużych wysiłków fizycznych oraz silnego uciskania piersi. Istotną cechą produktu MACROLANETM jest długotrwale utrzymywanie się rezultatów zabiegu, tzn. że po okresie około dwóch lat kwas hialuronowy ulega samoistnemu wchłonięciu.

Rynek azjatycki (Japonia) może pochwalić się ponad 40 000 przeprowadzonych zabiegów konturowania, podnoszenia i ujędrniania piersi. Zalety tej formy powiększania piersi zostały tam bardzo wysoko docenione. Podkreśla się ambulatoryjny charakter zabiegu, bez konieczności znieczulenia ogólnego (narkozy), szybki powrót do codziennych czynności, brak trwałych śladów zabiegu w postaci zewnętrznej blizny oraz jego odwracalny charakter.

Obecnie prowadzone są w Europie badania nad zastosowaniem MACROLANETM w konturowaniu, podnoszeniu i ujędrnianiu piersi, pozwalające na opracowanie najbardziej optymalnej techniki implantacji produktu.

zrodlo: restylane.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version