Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Twarz i ciało

Kremowa maska witalizująca

WizażZmęczona i ziemista cera to problem, który dotyka niemal każdą kobietę. Skóra wymaga wtedy intensywnego nawilżenia i wzmocnienia, a odbudowa jej warstwy zewnętrznej, staje się podstawą codziennej pielęgnacji. Aby pielęgnacja ta była skuteczna firma Isabelle Lancray Paris stworzyła kremową maseczkę witalizującą.

MASQUE HYDRATANT INTENSIF to preparat o kremowej konsystencji, który wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry. Jego lecznicze działanie sprawia, że cera staje się aksamitna i odżywiona. MASQUE HYDRATANT INTENSIF jest doskonale przystosowana dla osób z problemami naczyniowymi i nadwrażliwością naskórka. Ponadto maseczka bogata jest w składniki aktywne takie jak:
• Dermosomy - regulują stopień nawilżenia skóry oraz stymulują metabolizm komórkowy. Ponadto posiadają właściwości regenerujące.
• Olejek Avocado – doskonale odżywia i nawilża skórę. Idealnie się wchłania nadając skórze miękkość.
• Nagietek - pomaga utrzymać właściwe ukrwienie skóry oraz ogranicza jej zapalenia. Dodatkowo działa przeciwbakteryjnie i kojąco.
MASQUE HYDRATANT INTENSIF to idealny preparat uzupełniający w pielęgnacji skóry zniszczonej i szczególnie wymagającej. Zalecany dla osób często przebywających na słońcu oraz zapracowanych.
Cena: 50 ml - 125zł

Maseczka jest dostępna w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody,  a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Isabelle Lancray Paris w Polsce. 
www.bionantech.com.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version