Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Diety

Koktajl przyspieszający opalanie

Zdrowie

Zdrowie - Zdrowie
Oliwkowa skóra z odrobiną smaczku
Latem każda kobieta pragnie, aby jej skóra była opalona i pełna blasku, ale jednocześnie obawiamy się szkodliwego wpływu promieni słonecznych. Rozwiązaniem tego problemu jest BRONZ’AGE, czyli koktajl do picia przyspieszający opalanie, stworzony przez Thal’ion Thalasso Cosmetics.

BRONZ’AGE to napój o smaku mango, który dzięki swojej innowacyjnej formule chroni skórę przed procesami starzenia wywołanymi promieniowaniem UV. Jednocześnie przygotowuje skórę na spotkanie ze słońcem, przyspieszając jej czynności barwnikotwórcze. Pijąc jedną ampułkę koktajlu dziennie skóra nabiera delikatnego brzoskwiniowego kolorytu oraz uelastycznia się.

Zawarty w BRONZ’AGE beta-karoten zabezpiecza organizm przed drobnoustrojami, a także korzystnie wpływa na funkcjonowanie wzroku oraz systemu immunologicznego. Witamina E chroni struktury komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, zaś witamina C wspomaga powstawanie kolagenu. Posiada ona także właściwości przeciwhistaminowe, czyli antyalergiczne.

BRONZ’AGE może być stosowany podczas kąpieli słonecznych oraz wizyt
w solarium. Co ważne, jest on także zalecany osobom o jasnej i delikatnej karnacji, narażonym na poparzenia i alergie słoneczne. Efekt stosowania BRONZ’AGE to doskonale odżywiona i delikatnie opalona skóra w ciągu 10 dni.
Cena: 10ml x 10sztuk = 99zł

Koktajl dostępny jest w renomowanych gabinetach kosmetycznych i salonach urody, a także w sklepie internetowym na stronie firmy Bionantech Cosmetics – generalnego dystrybutora marki Thal’ion Thalasso Cosmetics w Polsce.
www.bionantech.pl

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version