Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Chirurgia plastyczna

Chirurgia Plastyczna i Gwiazdy

Medyczne newsy

Medyczne newsy - Medyczne newsy
Dopiero co świeża mama w wieku 41 lat, Nicole Kidman chce wymazać zmarszczki, które ją postarzają. Tak bardzo tego pragnie, że regularnie wstrzykuje sobie botox, który kosztuje od 400 do 500 euro każdy. Za każdym razem doprowadza to do zahamowania jej ekspresji i następuje „zamrożenie” mimiki twarzy. Ta australijska aktorka zapiera sie w prasie i w mediach, że jest w 100 % naturalna, a która wykonała iniekcje z kolagenu w usta w górną wargę.

 

Medyczne newsy
jennifer_aniston1.jpg - Medyczne newsy
 
Po bogatych wypowiedziach chirurga, Jennifer Aniston wyznaje, że zrobiła sobie operacje nosa, ponieważ miała trudności w oddychaniu, związane z krzywą przegrodą, a nie operację estetyczna nosa. Bez wzgledu na rodzaj operacji nosa (problem zdrowotyny czy estetyczny), korekta nosa kosztuje między 3.000 i 4.500 euro.
 Medyczne newsy
demi_moore1.jpg - Medyczne newsy
Wielu adoratorów, którzy podziwiają dziś urode Demi Moore w jej 45 roku życia. Jednak, ta jej młoda uroda nie jest naturalna, ponieważ amerykańska aktorka przeszła wiele operacji plastycznych. Wśród jej licznych operacji, które kosztowały 500 000 dolarów, wydała ponad 30 000 dolarów na liposukcję brzucha, ud i bioder.
 Medyczne newsy
meg_rayan1.jpg - Medyczne newsy
Meg Ryan , która uważała swoje usta za zbyt wąskie, zdecydowała się na ich powiększenie, na iniekcje z kolagenu. Zabieg powiększenia ust kosztuje między 300 i 1.800 euro, w zależności od techniki. Efekt nie jest tym czego oczekiwała, żałujemy, że utraciła dziecięcy wyraz twarzy.
 Medyczne newsy
sharon_stone1.jpg - Medyczne newsy
Dla podkreślenia jej delikatnej twarzy, Sharon Stone wykonała zabieg ukształtowania kości policzkowych. Przy pomocy iniekcji z kwasu hialuronowego oraz z tłuszczu ponownie mogła uformować policzki. Ta cała ingerencja w twarz kosztowała 400 euro.
 Medyczne newsy
tara_reid1.jpg - Medyczne newsy
Tara Reid lubi się bawić, ale nienawidzi ćwiczyć ! Kiedy to w 2004 roku amerykańska aktorka zdecydowała sie pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, wykonała lifting brzucha. Zabieg taki kosztuje między 2.300 i 3.000 euro. Na nieszczęście, lekarz był szarlatanem i aktorka musiała przejść drugą operację poprawkową, miedzy innymi w celu skorygowania blizn.
 Medyczne newsy
victoria_beckham1.jpg - Medyczne newsy
Jeśli  wszyscy myślą, że Spice girl Victoria Beckham jest sexy, to na pewno nie zawdzięcza tego matce naturze. Wykonała liczne operacje, miedzy innymi operację powiekszęnia biustu, ale za każdym razem nie mogła sie zdecydować na jego rozmiar. Po znacznym powiększeniu piersi, które kosztowały (3.000 – 3.500 euro), w ostateczności zdecydowała się jednak pomniejszyć biust (2.900 – 3.900 euro).
 
 Medyczne newsy
brat_pitt1.jpg - Medyczne newsy
Kto by pomyślał? Nawet Brad Pitt męski sex-symbol również przeszedlł zabieg chirurgiczny. Nic wielkiego, na początku jego kariery  zdecydował się na korekcję uszu. Zabieg kosztuje między 1.500 i 2.500 euro, jednak warto wydać te pieniądze, aby osiągnać podobny sukces !
 Medyczne newsy
cher1.jpg - Medyczne newsy
Czy jest jakaś cześć ciała Cher, która nie została zoperowana? Królowa piosenki « Shoop Shoop Song » rozpoczeła od operacji podnoszenia pośladków, które uważała za płaskie i opadające. Ta operacja kosztowała 
2. 250 euro i była mniej bolesna aniżeli umieszczenie implantów w pośladkach, które dała sobie wszczepić  za dodatkowe 1.500 euro.

  

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version