Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Estetyczna

Liquid Smile

Liquid Smile

Liquid Smile - Liquid Smile
Uśmiech na miarę Hollywood już w Polsce!
Jest wielkości długopisu. Wygląda jak błyszczyk, ale nie rozświetla ust tylko …. zęby. Mowa o rewolucyjnej metodzie wybielania – LIQIUD SMILE®. Jest to metoda profesjonalnego wybielania ciesząca się ogromną popularnością  w Stanach Zjednoczonych, a teraz również w Polsce możemy cieszyć się białym uśmiechem.
Wybielanie metodą LIQIUD SMILE® to przełomowy sposób, który być może już niedługo zastąpi tzw. wybielanie nakładkowe, a dla niektórych pacjentów będzie przyjemną alternatywą wobec obecnie stosowanych profesjonalnych metod wybielania.

Liquid Smile to pierwszy i jedyny profesjonalny sposób wybielania w formie długopisu oferujący swoim klientom wygodne i niedrogie wybielanie zębów. Liquid Smile jest łatwy do zastosowania, zajmuje mniej niż jedną minutę, zawiera największą dozwoloną dawkę nadtlenku wodoru (12%) i doskonale wpisuje się w codzienną pielęgnację jako uzupełnienie wieczornego szczotkowania zębów. Metoda została tak zaprojektowana, aby połączyć zalety profesjonalnego zabiegu w gabinecie z komfortem domowego zacisza.
Liquid Smile pozwala uzyskać efekt białych zębów bez kłopotliwych foliowych pasków, bez niewygodnych nakładek, bez sztucznego naświetlania i przede wszystkim bez bólu i nadwrażliwości. Aplikacja żelu tuż przed snem pozwala zredukować ból i nadwrażliwość tak częste podczas stosowania tradycyjnych metod wybielania.  A rano można śmiało delektować się ulubioną kawą czy herbatą!
Liquid Smile to unikalna formuła żelu, który zawiera 12% nadtlenku wodoru – substancji, która jest 4 razy szybsza i 3 razy silniejsza niż nadtlenek karbamidu powszechnie stosowany w popularnych metodach wybielania profesjonalnego. Jak w przypadku każdego wybielania, po zastosowaniu, nadtlenek wodoru natychmiast rozpada się na aktywny tlen i wodę. Przebarwienia, które są niczym innym jak wiązaniami węglowymi, znikają pod wpływem działania aktywnego tlenu, a zęby stają się bielsze. Liquid Smile działa aktywnie przez 15 minut.  Żel jest łatwy do zastosowania i szybko wysycha, więc nie trzeba go wypłukiwać.  Podczas snu na nowo odbudowywana jest warstwa ochronna zębów. Dlatego już po przebudzeniu można bez obawy spożywać kolorowe produkty.  Wybielanie z użyciem Liquid Smile daje takie same efekty profesjonalnego zabiegu za ułamek ceny wybielania w gabinecie!

Zalety Liquid Smile
W przeciwieństwie do innych metod wybielania, stosując Liquid Smile nie obowiązuje zakaz spożywania kolorowych produktów spożywczych i napojów ( od 4 do 48 godzin po zabiegu). Główną zaletą jest aplikacja środka bezpośrednio przed snem. Rano można bez szkody dla efektów delektować się ulubioną kawą.
Kolejną zaletą metody Liquid Smile jest łatwa i szybka aplikacja. Wystarczy nałożyć preparat bezpośrednio po umyciu zębów. Taka forma wybielania szybko wchodzi w nawyk codziennej pielęgnacji.
Przy Liquid Smile nie pojawia się problem nadwrażliwych zębów. Po aplikacji idzie się spać, a rano bez bólu można pić gorące i zimne napoje.

Liquid Smile jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych gabinetów stomatologicznych i medycyny estetycznej.
Koszt: 649pln

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version