Paris Hilton cz.1

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 20 sty 2006, 14:15

Pati,jak poprawiona...??? :shock: :?

Awatar użytkownika
kifka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 405
Rejestracja: 15 wrz 2005, 13:12
Lokalizacja: MaÂłopolska
Kontakt:

Post autor: kifka » 20 sty 2006, 14:22

ja znalazłam tylko o nosie www.awfulplasticsurgery.com/paris_hilton_rhino.htm :) a tu jeszcze kilka fotek Paris kiedyś i teraz
www.awfulplasticsurgery.com/archives/005276.html :)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
21.02.2006 - Dr. Skupin 325cc okrag³e

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 20 sty 2006, 14:34

ona ma inny kolor oczu nawet... :shock: Ale jaja- a ja myslalam,ze nie robila zadnej operacji... :? http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1306.gif

Awatar użytkownika
kifka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 405
Rejestracja: 15 wrz 2005, 13:12
Lokalizacja: MaÂłopolska
Kontakt:

Post autor: kifka » 20 sty 2006, 14:55

A co do piersi wyglądaja jak dla mnie za dobrze jak na jej własne, ale moze faktycznie jest szczęściara i Bóg obdarzył ją takim biustem :) http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... h232_1.jpghttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... h232_2.jpg
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
21.02.2006 - Dr. Skupin 325cc okrag³e

Awatar użytkownika
Pati
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1262
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:53
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Pati » 20 sty 2006, 15:49

przeciez ona nie ma duzych piersi, tutaj niezle wygladaja ale ma male w gruncie rzeczy,

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 20 sty 2006, 15:58

male ma cycki ale dobrze wygladaja w TV czy na fotkch- no i czasami jakby takie troche wieksze... :roll:

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 20 sty 2006, 15:59

MonisiaPP pisze:
Valentina pisze: ...Ty, MonisiaPP i ja, do tego grzaniec galicyjski
Masz jeszcze grzaniec? to ja bede niedlugo u Ciebie i wypije caly z żalu wielkiego...
...pewno, że mam... :D ...to jeszcze ten, co po niego z narzeczonym poszłaś jak się wszyscy w drugi dzień świąt u mnie spotkaliśmy, by tak rodzinnie pobyć razem w tym czasie...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 3m_sie.gif :P ...za dwie godzinki wypijemy :wink: ...ale po małej lampce... alavotre :D ...i zjemy po gołąbku...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 20 sty 2006, 18:17

O cholercia - ja myślałam, że Paris nic nie robiła :oops: A na tych fotkach(linki od kifki) po prostu nie poznaję dziewczyny. Różnica ogromna. A co do cycków, to często widzę ją w różnych programach i naprawdę ma malutkie piersi(płaskie).
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 20 sty 2006, 18:59

a ja własnie ostatnio zauważylam mode w Hollywood (wśrod tych młodych gwazdeczek) na bycie płaską jak deseczka i chudą jak szkielecik, i nie zrozumcie mnie zle, nikomu tu nie ubliżam, chodzi mi tylko o to że panny mają w h** kasy a nie chca sobie robic piersi bo mówią ze tak jest lepiej jak im widac kości na klatce piersiowej :roll:

"czytaj" :arrow: Nicole Richie, paris Hilton, Misha Branton, Lindsay Lohan, Hilary Duff czy nawet Gwen Stefani a także panna Stewart (zapomnialam imienia) i wszystkie płaskie jak Holandia :roll:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1107
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 20 sty 2006, 19:09

akurat Lohan robila sobie cycki podobno nie raz, raz byla plaska a kiedy indziej miala dwie duze butle.. gwen tez zrobila cycki

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”