Moderator: Zespół I
...pewno, że mam... :D ...to jeszcze ten, co po niego z narzeczonym poszłaś jak się wszyscy w drugi dzień świąt u mnie spotkaliśmy, by tak rodzinnie pobyć razem w tym czasie...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 3m_sie.gif :P ...za dwie godzinki wypijemyMonisiaPP pisze:Masz jeszcze grzaniec? to ja bede niedlugo u Ciebie i wypije caly z żalu wielkiego...Valentina pisze: ...Ty, MonisiaPP i ja, do tego grzaniec galicyjski
