Post
autor: Sabrina » 29 paź 2008, 09:32
Moja mama robiła brwi i kreski. brwi wyglądaja fajnie,ale to chyba ona mi mówiła,ze potem robią sie niebieskawe,albo na forum czytałam. Kwiatuszek jednak pisze,że jej nic sie nie działo.
Z kreskami to jest tak. Ogladałam program w TV i kosmetyczka powiedziała,ze dojrzałe kobiety NIE POWINNY robic dolnych kresek,bo to optycznie powoduje opadniecie dolnej powieki. Nie powinny tez robi górnych i dolnych bo pomniejsza to oko. Powinny robic tylko górna która optycznie unosi oko w góre.
Moja mama jest zachwycona kreskami bo jak rano wstaje to nie wygląda jak by z pożaru uciekła-ma brwi,i podkreslone oko. Mnie osobiście te jej kreski sie nie podobaja,a brwi i owszem. widziałam kiedys kobiete w naszym wieku,która miał zrobione kreski i nie miała wytuszowanych rzęs...hmm,mnie sie nie podobało.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."