Kwiatuszku nie mogę wysłac zdjecia bo nie ma kto zrobic, a i wiesz co próbowałam telefonem w lusterku i jakies mi żółte kąciki powiek wyszły, na pewno ta marchewka

(no ale nic to juz marchewka przygotowna wiec pije dalej - mało tego zaraz ugoszczę koleżankę
mnie pierwszy raz jak robiła to spuchły, dlatego robie zawsze w piątki, nastepne razy juz sa mniej bolesne.
Ja płaciłam znacznie taniej, w tej chwili za poprawkę brwi i dolnych kresek + dodatkowo kreski górne 560 zł. Poprawka za m-c bezpłatna.
Permanentny na oczy to super sprawa, ja mam nieciekawe zarówno brwi jak i powieki, w tej chwili nie martwię sie wcale makijazem, maluje tylko cieniutko kolorowym ołówkiem dolna i lekko górna powiekę. Ołówek wchodzi tak jak by w miejsce po kresce, nie umiem tego wytłumaczyc ale jest fajnie, no przynajmniej dla mnie. POza tym oko jest wyrażniejsze