[Pią 2:33] ewawawa: raz mocherowy beret raz namawia do romansow, zalezy z ktorej strony wiatr powieje
To niby o nas MOHEROWE BERETY!
A to są wypowiedzi plastikowej lali na bardzo poważne,romantyczne i nie moherowe tematy tematy:
[Dzisiaj 12:34] ewawawa: niech juz sie ten remont skonczy. odnawiaja mi elewacje. zwariowac mozna
[Dzisiaj 18:50] ewawawa: rybke sobie pieke, w sosiku brokulowym bedzie
[Dzisiaj 22:41] ewawawa: nie, smutno mi

[Dzisiaj 22:42] ewawawa: slabo sobie radze sama ze soba na punkcie groupiego
Ojjj chyba zaczniemy płakać razem z nią,strasznie nam przykro,że ci przykro
Ta co nie narzeka,na remonty,facetów
[Dzisiaj 22:56] ewawawa: nic nie robie w tym kierunku, ale to trudne jest
[Dzisiaj 22:56] ewawawa: jak tosie wyplenia z glowy?
[Dzisiaj 22:56] ewawawa: przeciez nie bede sie codziennie upijac zeby nie myslec
No może ewawawa wytrzezwiej bo piszesz takie brednie jak moherowy beret i mam nadzieję,że ktos tej lali powie,że tu jest do niej post skierowany
To co pisał Janko i Cyryl nawet mnie nie ruszyło bo wiadomo każdy ma inne problemy,ale nie będzie taka plastikowa lala nam ubliżała.
Mogę dostać 40 ostrzeżeń i moge nawet z forum wylecieć,lata mi to i powiewa!!!!