Życie zaczyna się po czterdziestce.Tak ja

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Post autor: ullrike » 27 paź 2008, 16:17

Kurcze :-D A ja myslalam,ze ja juz taka dowcipna jestem :!: :badgrin:
No widzisz janko do konca zycia czlowiek sie czegos o sobie dowiaduje :-D
No, ale przeciez ,Ty wiesz ze my sobie rowniez, tylko tak pozartowalysmy ;)
W koncu jestes taki sam Sarkofag jak i My :badgrin: :badgrin:

Wlasnie na ostatniej piatkowej imprezie uslyszalam ze ludki po 40-dziestce to sie nazywaja SARKOFAGI hihi
:badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 27 paź 2008, 16:38

Aha. "te działki, meżowie bez polotu" i cos tam jeszcze co dobija. Oraz "tam tylko płacze, lamenty i konieczny romans". Sie ma rozumieć, że to nowy dowcip. teraz juz wiemy :-)
W rewanżu możemy zacytować parę dowcipów z serii "jakie kupki robi moje bobo", które to spędzaja sen z oczu prężnym 30. a nas przyprawiaja o ...nieważne o co. A, o ataki śmiechu :badgrin:

Awatar użytkownika
lianka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1613
Rejestracja: 15 sty 2005, 10:51
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: lianka » 27 paź 2008, 17:13

ładna mi sympatia.... przykładowe teksty w shoutbox - dzien dobry, dobranoc, jaka pogoda, co sie upieklo, ugotowalo i supermarkiet naprzeciwko bramy - bardzo interesujace :badgrin:
Prosze mnie nie porównywac z sarkofagiem ;) wczoraj poznałam nowych kolegow i kolezanek syna z uniwerka (przyszli ogladac mecz) jak przedstawial mnie syn kolegom to widzialam zdziwienie na twarzach młodzieży a poźniej pytanie miedzy sobą szeptem czy to matka czy chrzestna czy napewno matka? :badgrin: Chyba musze syna poprosic zeby przedstawial mnie jako ciotka :?: ;)
Coś Cie Janko ciągnie jednak do wątku ktory trzeba zamknąc.
2006 -2008 r. Dr BrzuchaĂąski

Awatar użytkownika
janko2
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 718
Rejestracja: 30 sty 2006, 19:02
Lokalizacja: warmiak

Post autor: janko2 » 27 paź 2008, 18:13

Fajnie dziewczyny,że się wszystko pięknie skończyło.... :badgrin: .myslę ,że nadal bedziemy sobie czasami wsadzać szpileczkę,ale tak niegroźnie....Tylko po to ,zeby zeszło z nas troszkę powietrza....... :badgrin:
--------------nosek u dr.Bieleckiego

''Nigdy , nie mĂłw nigdy.''

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 27 paź 2008, 19:03

Pisałam wcześniej,że mąż sie skarżył,że jestem zołza.
Zadzwoniłam do niego i powiedziałam żartobliwym tonem- Dzień dobry Kochanie co słychać? i cos tam jeszcze zapytałam. Wrócił do domu wszedł do kuchni,ja wytrzeszczyłam zęby rozłożyłam ręce i mówie-Oj witaj Kochanie jak było w pracy ...ha ha zaczął się śmiać.
Podałam mu obiad [zawsze sam sobie nakłada] zjadł i odszedł ale ogórki zostawił na stole,więc ja do niego..Kochanie zwaracam ci delikatnie uwagę,że zostawiłeś ogórki na stole i czy mógł byś je schowac do lodówkie ;)
Zaczął się śmiać i powiedział,że jak bym miała ciągle tym tonem do niego mówić,to chyba by zwymiotował na trzeci dzień!!
HAHA MEZCZYZNI WOLĄ ZOŁZY!! 8-) 8-) 8-)
ale faktycznie postanowiłam panowac trochę nad swoja ...twarzą ;)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Kwiatuszek*
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1592
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:52
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post autor: Kwiatuszek* » 27 paź 2008, 19:15

Sabrina, pilnie czytam co mi przysłałas.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 27 paź 2008, 19:20

Kurcze a ja jeszcze nie,bo mnie córcia z kompa pogoniła,teraz zaczne.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Post autor: babina7 » 27 paź 2008, 20:04

TA rozmowa jest na samym dole strony głównej w "Shout Box" trzeba przewinąć do czwartku godz. 23.
Właśnie się dowiedziałam, że u mnie 8-) też będzie wnuczka!!!!

Awatar użytkownika
muflon2121
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1383
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:45

Post autor: muflon2121 » 27 paź 2008, 22:45

Nie ma jak kobitki. Przynajmniej jakas pociecha z nich jest :-0

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 27 paź 2008, 23:20

[Pią 2:33] ewawawa: raz mocherowy beret raz namawia do romansow, zalezy z ktorej strony wiatr powieje
To niby o nas MOHEROWE BERETY!
A to są wypowiedzi plastikowej lali na bardzo poważne,romantyczne i nie moherowe tematy tematy:
[Dzisiaj 12:34] ewawawa: niech juz sie ten remont skonczy. odnawiaja mi elewacje. zwariowac mozna
[Dzisiaj 18:50] ewawawa: rybke sobie pieke, w sosiku brokulowym bedzie
[Dzisiaj 22:41] ewawawa: nie, smutno mi :(
[Dzisiaj 22:42] ewawawa: slabo sobie radze sama ze soba na punkcie groupiego
Ojjj chyba zaczniemy płakać razem z nią,strasznie nam przykro,że ci przykro :badgrin: :badgrin:
Ta co nie narzeka,na remonty,facetów
[Dzisiaj 22:56] ewawawa: nic nie robie w tym kierunku, ale to trudne jest
[Dzisiaj 22:56] ewawawa: jak tosie wyplenia z glowy?
[Dzisiaj 22:56] ewawawa: przeciez nie bede sie codziennie upijac zeby nie myslec
No może ewawawa wytrzezwiej bo piszesz takie brednie jak moherowy beret i mam nadzieję,że ktos tej lali powie,że tu jest do niej post skierowany
To co pisał Janko i Cyryl nawet mnie nie ruszyło bo wiadomo każdy ma inne problemy,ale nie będzie taka plastikowa lala nam ubliżała.
Mogę dostać 40 ostrzeżeń i moge nawet z forum wylecieć,lata mi to i powiewa!!!!
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”