nesia pisze:virriel - apetyt rosnie w miare jedzenia. tak samo jest z zakupami.
Ok, ale nikolka pisze ze kase przelewa jej maz, jesli przelewa i nie ma nic przeciwko jej zakupom to co tu sie czepiac. Po za tym to wylacznie ich sprawa.virriel pisze: Poza tym myślę, że trochę trudniej wydaje się pieniądze na które samemu trzeba zapracować
Ja wydaje pieniądze ktore sama zarobiłam, i dzieki allegro nie czuje w trudu w ich wdyawaniu.
Poprostu łatwo popaść w zakupoholizm, a jesli się tyle wydaje i kupuje, rzczy parktycznie niepotrzebne to juz o nim mozna mówić









