Uśmiechnij się! cz.3

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 13 lut 2006, 11:49

ja ten mozg elektryczny mam jeszcze w piwnicy :!: :!: :!:
a vibovit pamietam a takie klocki nie wiem czy wiecie ale znow staja sie modne :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Aga23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 09 lip 2005, 00:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aga23 » 13 lut 2006, 12:04

Ju¿ po!:)
1 luty- powiêkszenie piersi u dr Stañczyka

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 13 lut 2006, 21:44


Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 13 lut 2006, 23:01

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 005887.jpg

Ten też nie ma się czym chwalić.
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
Aga23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 09 lip 2005, 00:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Aga23 » 14 lut 2006, 18:09

Ju¿ po!:)
1 luty- powiêkszenie piersi u dr Stañczyka

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 14 lut 2006, 18:52

http://video.google.com/videoplay?docid ... 8675&q=mig
milutki akcent walentynkowy dla Was..... :lol:

wpiszcie w google w wsyszukiwarke wyrażenie "nie douczona" i zobaczcie co program Wam zasugeruje?? :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
misiu9999_2005
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: misiu9999_2005 » 15 lut 2006, 08:22

>> Para zakochanych siedzi w kinie w ostatnim rzędzie.
>> On
>> - My już tu ponad godzinę siedzimy, a ty mnie nawet nie pocałowałaś!
>> Ona
>> - Przecież dopiero co ci lodzika zrobiłam !?!?!
>> - Mi ????

Awatar użytkownika
Kamilo
Super Admin Beauty
Super Admin Beauty
Posty: 384
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:48
Lokalizacja: Torun / Casablanca
Kontakt:

Post autor: Kamilo » 15 lut 2006, 20:24


Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 15 lut 2006, 20:34

Looks like Happy Three Friends... :lol: :lol:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 15 lut 2006, 23:29

coś z życia wzięte.....
Impreza Integracyjna Citybanku.....
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... GA/imp.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/imp1.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/imp2.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/imp5.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/imp3.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/imp4.jpg impreza miała miejsce 8.01.2006 a podobno dostali wypowiedzenie od 1.02.2006 i powiedzcie mi jak oni po tym wszystkim przez 3 tygodnie chodzili do pracy....... :roll:
ale i tak rozbawiło mnie to do łez.....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”