Moderator: Zespół I


Dominicana :D ...Ty, MonisiaPP i ja, do tego grzaniec galicyjski i płyta Paris :lol:Dominicana pisze:czytalam ze ma to być rapujący album, cos w stylu Snoop Dogga i 50 Cents :lol: Snoopa lubie ale jakos nie wyobrazam sobie Paris rapującej![]()
![]()
