Moderator: Zespół I

duze tez uwielbiam albo raczej sie nimi wozic :D a tak jak mam sama prowadzi to lubie male jak mama przyjezdza do mnie o fiacikeim uno smigam po krk wszedzie sie wcisnie strasznie mi sie podoba citroen C1 i C3 i peugeot 206Samanthii pisze: Ja tez kocham mini autka, Angela :P - musze míec samochod na zakupy i taki zeby dojechal bez problemu do Polski... :D Zreszta, mnie ledwo bylo widac w Lagunie...![]()
W gre wchodzi jeszcze Bmw-jedynka, ta najmniejsza... :)

w starej budzie to miałam na mysli e-39..no nam też się marzy e-60..iza pisze:Bratnia dusza! Ja tez kocham BMW mimo przycinek wielu osób.megi pisze:ALE JAK KOCHAM BMW :lol:Stara buda to dla Was e-34 czy e-39? Bo dla mnie e-39 jest piekne :). Ehhh, na e-60 chyba nigdy nie bedzie mnie stacmegi pisze: bmw 528 srebrne w "starej budzie" jak to mówi mój boy....