Samochód, motocykl, rower...a może?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 01 gru 2005, 10:32

u mnie w miescie jest tylko jeden porzadny komis sprzedajacy bardziej luksusowe auta. ostatnio sie slinilam tam na widok chryslera pacifica.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 01 gru 2005, 12:02

Fakt,ale chcialam ubezpieczyc auto w Polsce(oszczedna sie robie na starosc :wink: ) i jak kupie w Niemczech,to jest wiecej latania w Polsce- (urzad skarbowy, przeglad, problem z urzedem celnym...)wiesz, chodzenia caly tydzien i uzerania sie z ludzmi... :evil: (juz mam dosyc ,jak tylko o tym pomysle!) Normalnie jestem zameldowana w Szwajcarii i tam powinnam wszystko placic -ale nie chce...
Dlatego pomyslalam,ze jak kupie samochod w POlsce ,to bede miala spokoj... :? Ale obserwuje gieldy i macie racje,ze nic ciekawego..........

Ja tez kocham mini autka, Angela :P - musze míec samochod na zakupy i taki zeby dojechal bez problemu do Polski... :D Zreszta, mnie ledwo bylo widac w Lagunie... :oops:
W gre wchodzi jeszcze Bmw-jedynka, ta najmniejsza... :)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 01 gru 2005, 13:45

Samanti to weż jedynke- jest fajna i ładnie przyspiesza. poza tym to bmw ma jakąś marke. no i nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem jej w komisie w niemczech.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 01 gru 2005, 14:03

Samanthii pisze: Ja tez kocham mini autka, Angela :P - musze míec samochod na zakupy i taki zeby dojechal bez problemu do Polski... :D Zreszta, mnie ledwo bylo widac w Lagunie... :oops:
W gre wchodzi jeszcze Bmw-jedynka, ta najmniejsza... :)
duze tez uwielbiam albo raczej sie nimi wozic :D a tak jak mam sama prowadzi to lubie male jak mama przyjezdza do mnie o fiacikeim uno smigam po krk wszedzie sie wcisnie strasznie mi sie podoba citroen C1 i C3 i peugeot 206
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 01 gru 2005, 14:34

ten tydzien odpada-ale w nastepnym bede polowac na jakies autko... 8)
Czy to prawda,ze jak sie sprowadza samochod np. Niemiec :wink: , to koszta wynosza od 3000zl w zwyz...? :shock: znaczy,zeby sprowadzic samochod do Polski trzeba wywalic znowu jakies 1000euro... :roll: (znaczy,ze im drozszy bedzie ,tym wiecej zaplace na granicy, czy jak...???)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 01 gru 2005, 18:28

Samanti ja nie wiem jak jest teraz z przepisami ale skoro ludzie sprowadzają to znaczy, że się opłaca. wiem że pierwsza rejestracja auta kosztuje więcej- to jest około 1tys zł chyba,no i cło od wartości samochodu chyba się płaci... ale ile procent to ja nie wiem :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 04 gru 2005, 01:03

bmw 528 srebne w "starej budzie" jak to mówi mój boy......te nowe też są fajne...ale te starsze mają taki niezwykły klimat..

jako wygodne autko polecam Mercedesa klasy B

ALE JAK KOCHAM BMW :lol:
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 04 gru 2005, 10:31

megi pisze:ALE JAK KOCHAM BMW :lol:
Bratnia dusza! Ja tez kocham BMW mimo przycinek wielu osób.
megi pisze: bmw 528 srebrne w "starej budzie" jak to mówi mój boy...
Stara buda to dla Was e-34 czy e-39? Bo dla mnie e-39 jest piekne :). Ehhh, na e-60 chyba nigdy nie bedzie mnie stac :(.

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 04 gru 2005, 14:08

iza pisze:
megi pisze:ALE JAK KOCHAM BMW :lol:
Bratnia dusza! Ja tez kocham BMW mimo przycinek wielu osób.
megi pisze: bmw 528 srebrne w "starej budzie" jak to mówi mój boy...
Stara buda to dla Was e-34 czy e-39? Bo dla mnie e-39 jest piekne :). Ehhh, na e-60 chyba nigdy nie bedzie mnie stac :(.
w starej budzie to miałam na mysli e-39..no nam też się marzy e-60..

ceny tych aut tak szybko spadają,że niedługo... :wink:
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=530" onclick="window.open(this.href);return false;

1 dzień po - dr Kasprzyk, 06.06.2013 anatomiczne Silmed Natural - 410XH
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=380" onclick="window.open(this.href);return false;

7 miesięcy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 72#p809172" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 04 gru 2005, 18:16

Tez lubie BMW myslalam jakis czas temu o jedynce, ktos chcial mi bardzo tanio sprzedac! :D
Ale ogolnie to nie lubie jezdzic autem! Wole jak ktos mnie wozi! Wtedy wprost uwielbiam! Szczegolnie jak prowadzi mezczyzna! :wink:
Przystojny meżczyzna, ladne BMW i w srodku ladna Monisia.... :roll:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”