Paris Hilton cz.1

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 23 paź 2005, 20:51

nic się jej nie stało. Poprostu nikt przez chwilke przy niej nie pracował, zarówno od wizerunku jak i od całej reszty. Każdy wie ze przeważne wzdychania są do kobitek w sumie nie istniejacych. W Nothing Hill był dobry tekst sławnej gwiazdy, nazywała się powieżmy Julia Roberst" Idą z Julia Roberts do łóżka a budza się ze mną" . I tak wygląda ich prawda, żałosna. Ale chociaz przez chwilke są gwiazdami
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 23 paź 2005, 20:59

Zadek taki plaski to ona zawsze miala co bylo widac w spodniach!
A na tej focie z tym nieudanym makijarzem,hm..Moze poprostu sama sie pomalowala! :lol:
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 23 paź 2005, 21:35

okropny ma ten tylek :roll: To chyba juz ja mam lepszy :lol: :oops:

Awatar użytkownika
Nikolite
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 74
Rejestracja: 03 paź 2005, 21:35
Lokalizacja: BiaÂłystok
Kontakt:

Post autor: Nikolite » 13 lis 2005, 17:39

22 listopad - dr. Skupin 305cc anatomiczne :) ==> Juz po :))

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 13 lis 2005, 18:07

ja widzialam ten filmik - facet jechal wstawiony oile dobrze zrozumailam i prawie na oslep

a mi sie podobja te butki Paris
http://www.hollywoodrag.com/index.php?/ ... is_hilton/

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 14 lis 2005, 13:42

świetne :!: :!: :!: :!: buty

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 14 lis 2005, 23:06

Nie wiem dlaczego ale zawsze ja widze Paris to zbiera mi sie na wymioty :/ she's soooooooooooooooooooooooooo TRASHY!!!!!!

Natomiast podoba mi sie mlodsza panna Hilton, Nikki moze dlatego, ze jest mniej wulgarna:


http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... Hilton.jpg


http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 270_ga.jpg

Awatar użytkownika
Nikolite
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 74
Rejestracja: 03 paź 2005, 21:35
Lokalizacja: BiaÂłystok
Kontakt:

Post autor: Nikolite » 23 lis 2005, 18:07

22 listopad - dr. Skupin 305cc anatomiczne :) ==> Juz po :))

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 23 lis 2005, 18:30

Fuuu....co moze tak nosi bo jej goraco??? :shock:Ona jest smieszna Wstretna ta paris,nienawidze jej!ble..
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.


Zablokowany

Wróć do „Celebrities”